100 Doların Altındaki En İyi 8 Bütçe Android Telefon

Bütçenin hemen altında sıkışan başka bir telefon, Siyah görünüm A55, 99,99 $ gibi düşük bir fiyata alınabilir. Android 11’i çalıştırır ve standart olarak 3 GB RAM içerir, ancak yalnızca biraz ezici bir 16 GB dahili depolama sunar. Bununla birlikte, bu depolama, ek bir ücret karşılığında MicroSD kart yuvası aracılığıyla 128 GB’a kadar genişletilebilir. 4.780 mAh […]

100 Doların Altındaki En İyi 8 Bütçe Android Telefon

Bütçenin hemen altında sıkışan başka bir telefon, Siyah görünüm A55, 99,99 $ gibi düşük bir fiyata alınabilir. Android 11’i çalıştırır ve standart olarak 3 GB RAM içerir, ancak yalnızca biraz ezici bir 16 GB dahili depolama sunar. Bununla birlikte, bu depolama, ek bir ücret karşılığında MicroSD kart yuvası aracılığıyla 128 GB’a kadar genişletilebilir. 4.780 mAh bataryası ile segmenti için ortalama bir batarya ömrüne sahip olan A55, tam gün yoğun kullanıma dayanabilecek bir telefon arıyorsanız pek de iyi bir seçim değil.

Hepsi olmasa da çoğu 4G ağını destekler ve bazı popüler ABD sağlayıcıları uyumlu değildir, bu nedenle satın almadan önce dikkatlice kontrol edin. Seyahat ediyorsanız veya ağlar arasında anında geçiş yapma olanağını takdir ediyorsanız, çift SIM kart yuvası kesinlikle bir bonus. Seyahatlerinin fotoğraflarını çekmek isteyen herkes, A55’in 8 MP üçlü kamera kurulumunun fiyatına göre makul bir iş çıkardığını görecektir, ancak resim kalitesinin daha pahalı telefonların sunabileceğine yakın olmasını beklemeyin.

Teknory