11 Superman oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Supergirl — “Yine de Israr etti” — SPG222a_0296.jpg — Resimde: Clark/Süpermen rolünde Tyler Hoechlin — Fotoğraf: Bettina Strauss/The CW — © 2017 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır Superman: Legacy’de Man of Steel’i oynayacak yeni bir oyuncu setimiz var, ancak şimdiye kadar bize kahramanın en iyi portrelerini kim verdi? Çelik Adam onlarca yıldır hem […]

11 Superman oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Supergirl — “Yine de Israr etti” — SPG222a_0296.jpg — Resimde: Clark/Süpermen rolünde Tyler Hoechlin — Fotoğraf: Bettina Strauss/The CW — © 2017 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır

Superman: Legacy’de Man of Steel’i oynayacak yeni bir oyuncu setimiz var, ancak şimdiye kadar bize kahramanın en iyi portrelerini kim verdi?

Çelik Adam onlarca yıldır hem TV’mizde hem de sinema ekranlarında düzenli olarak yer alıyor, ancak çok daha uzun süredir çizgi roman ilminin bir parçası. Pek çok kişi tarafından ilk gerçek modern süper kahraman olarak kabul edilen o, 1938’de DC Comics’in sayfalarına uçtu ve kendisini anında tarihte ölümsüzleştirdi.

Zamanla, karakteri televizyon, animasyon ve filmler dahil olmak üzere diğer ortamlara doğru genişleyerek mirası büyüyecekti. Süpermen küçük ekranın müdavimi haline geldiğinden, televizyon birçok nesil boyunca kahramanın irfanına ilk girişti. Bununla birlikte, 1978’de, Richard Donner onu kendi adını taşıyan macerasında beyaz perdeye taşıdı – bu film, tartışmasız ilk modern süper kahraman filmi.

Clark Kent ve Lois Lane’in şu anda kendi eleştirmenlerce beğenilen TV dizilerinde rol alması ve DC Universe’ün yeniden lansmanının önemli bir parçası olacak yeni bir büyük bütçeli uzun metrajlı filmle birlikte hikayesi bugün gelişmeye devam ediyor. . Yeni animasyon serisi Superman ile Maceralarım ayrıca karakterin gerçekte ne kadar zamansız olduğunu sergileyerek izleyicileri eğlendirdi.

James Gunn’ın Süpermen: Miras Aktör David Corenswet ikonik rol için seçildiğinden, Man of Steel’in hikayesinde yeni bir bölüm başlayacak. Rol için uzun süredir hayranların favorisi olan hayranlar, onun efsanevi DC süper kahramanını nasıl somutlaştırdığını görmeye hazır.

Ondan önce, hem yumuşak huylu Clark Kent’i hem de onun pelerinli muadilini hayata geçiren oyunculara bakıyoruz. Ve hazır gelmişken, hadi onları sıralayalım.

*** Bu yazı The Flash filminden SPOILER içermektedir. Bozulmasını istemiyorsanız okumayın. ***

Teknory