12 Batman filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman.. Görüntü Warner Bros. / DC Universe’nin izniyle Batman olarak bilinen Kara Şövalye beyazperdenin devlerinden biri ama onun sinematik hesaplaşmalarından hangisi onun en iyisi? Dünya çapında Kara Şövalye olarak bilinen suçla savaşan yasa dışı kanun koyucu, beyazperdedeki hesaplaşmalarda payına düşenden fazlasını manşete taşıdı. Tartışmasız tüm zamanların en popüler süper kahramanı ve çizgi roman karakteri […]

12 Batman filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman.. Görüntü Warner Bros. / DC Universe’nin izniyle

Batman olarak bilinen Kara Şövalye beyazperdenin devlerinden biri ama onun sinematik hesaplaşmalarından hangisi onun en iyisi?

Dünya çapında Kara Şövalye olarak bilinen suçla savaşan yasa dışı kanun koyucu, beyazperdedeki hesaplaşmalarda payına düşenden fazlasını manşete taşıdı. Tartışmasız tüm zamanların en popüler süper kahramanı ve çizgi roman karakteri olan Batman, bir Hollywood Ağır Sikletidir (ve onlarca yıldır öyledir), Bam, şaplak Ve Powing Sinemalara yeni bir DC Comics macerasına öncülük ettiği her seferinde başarıya giden yolda.

İlk kez 1966’da Adam West’in ikonik portresini küçük ekrandan büyük ekrana taşımasıyla beyazperdeye ilk kez uzun metrajlı bir filmle çıktı ve şimdi Caped Crusader’ın en yeni teklifleri 2022’de Robert Pattinson’ın başrolünü oynamasıyla geldi. canlı aksiyon yeniden başlatmasında kaporta Yarasaadam ve klasik bir Batman’in 2023’teki önemli geri dönüşü Flaş. Aradan geçen on yıllarda Michael Keaton, Christian Bale ve Ben Affleck gibi yıldız isimlerin, Tim Burton, Christopher Nolan ve Zack Snyder gibi isimlerin kamera arkasından yönettiği karanlık intikamcıya hayat vermesiyle pek çok şey yaşandı.

Evet, kendini kanıtlamış kahramanın şu ana kadar oldukça zengin bir sinema tarihi var ve bunda hiçbir yavaşlama belirtisi yok. Matt Reeves’in serbest bırakılması Yarasaadam Geçen yıl Dünyanın En İyi Dedektifi için yeni bir sayfa açıldı ve DC Evreninde yeni bir aktörün de bu rolü üstlendiğini göreceğiz. Bu yeni eklemeleri göz önünde bulundurarak, hangi filminin en iyilerin en iyisi olarak üstün geldiğini görmek için bu tarih üzerinde düşünmeye biraz zaman ayıralım.

Evet, Batman Günü hafta sonu şerefine tüm Batman filmlerini en kötüden en iyiye doğru sıralıyoruz. En sevdiğiniz Batman filmi sıralamada nerede olacak?

Teknory