12 Yaşındaki ‘Kokain Ayı’ Yıldızı Orijinal Çizgi Roman ‘Misfortune’s Eye’ı Tanıttı

Universal Pictures aracılığıyla görüntü 12 yaş, bırakın iki alanda başarı elde etmek için oldukça genç bir yaş, ancak bu sizi caydırmadı. Brooklyn Prensi azıcık. Çok konuşulan dizide rol alan oyuncu Kokain Ayıeleştirmenlerce övülen rolüyle 2017’de sahneye çıktı. Florida Projesiancak iz bırakmak istediği tek alan hareketli film değil. Florida’da ikamet eden Prince, kara komedideki sahneleri çalmanın […]

12 Yaşındaki ‘Kokain Ayı’ Yıldızı Orijinal Çizgi Roman ‘Misfortune’s Eye’ı Tanıttı

Universal Pictures aracılığıyla görüntü

12 yaş, bırakın iki alanda başarı elde etmek için oldukça genç bir yaş, ancak bu sizi caydırmadı. Brooklyn Prensi azıcık. Çok konuşulan dizide rol alan oyuncu Kokain Ayıeleştirmenlerce övülen rolüyle 2017’de sahneye çıktı. Florida Projesiancak iz bırakmak istediği tek alan hareketli film değil.

Florida’da ikamet eden Prince, kara komedideki sahneleri çalmanın zirvesinde Kokain AyıElizabeth Banks’in yönettiği, şimdi aynı zamanda kendi orijinal çizgi romanını da çıkarıyor. Talihsizliğin Gözü. Konuşurken Hollywood Muhabiri genç oyuncu ve çizgi roman tutkunu, “inek hayallerinin” gerçek olduğunu söyledi. O fikri ortaya attı Talihsizliğin Gözü çizgi roman ve grafik romanların en büyük yayıncılarından biri olan ve onu üstlenmeye karar veren Sumerian Comics’e.

Çizgi romanın ortak yazarı Aliz Ferdinand ile birlikte Prince, Orlando Mega Con’da tanıtıldığında fikrinin meyvesini verdiğini görecek. Çizgi roman, 15. doğum gününde insanların auralarını görebildiğini keşfeden genç bir kız olan Vivian Nightingale’in hikayesini anlatıyor. Daha sonra, onu gizli bir psişik kasaba olan Hemlock Hallows’a götüren bu hediye ile geleceğin onu ne beklediğini görmek için bir yolculuğa çıkar. Burada annesinin sıkıntılı geçmişini ve ölümü tahmin etmekle lanetlendiğini keşfeder, bu da ona ailesini olduğu kadar Vivian’ı ve kasaba sakinlerini de sıkıntılı bir geleceğin beklediğini gösterir.

Prince, büyük ihtimalle fantastik yaratımını tartışacağı kongrede bir panelde konuşmacı olarak kongrede yer alacak. 12 yaşındaki oyuncu, son beş yılda rol aldı ve yedi yaşında Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü’nde En İyi Genç Erkek Oyuncu / Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Florida Projesi. Bu, güzel ve sevimli bir kabul konuşmasının viral hale gelmesine yol açtı ve aktris gözyaşları içinde “tüm adaylar harika, sizler harikasınız, bundan sonra gidip dondurma almalıyız” dedi. Böylesine genç bir insanın hayatının bu kadar erken bir döneminde böyle bir başarıya ulaştığını görmek gerçekten şaşırtıcı ve gerçekten de onun yeteneğinin bir kanıtı.

Onu şu anda sinemalarda sahne çalan Dee Dee’yi oynarken yakalayabilirsiniz. Kokain Ayı. Çizgi romanının nerede olduğu şu anda bilinmiyor Talihsizliğin Gözü önümüzdeki hafta çıkışından sonra satışa sunulacak.

Teknory