1.200 Tam Zamanlı Twitter Çalışanının Musk’ın Ültimatomundan Sonra Ayrıldığı Bildirildi

Raporda belirtilen dahili belgelere göre, kaba tahminlere göre, toplam 1.200 çalışan veda etmeyi seçti; bu, Twitter’ın tüm iş gücünün yaklaşık üçte biri anlamına geliyor. Göre İçeriden, “Şirketin kalan yaklaşık 4.000 çalışanının yarısından azı Perşembe günü şirkette kalmayı seçti.” Insider’a göre, şirketin şu anda yalnızca yaklaşık 2.000 çalışanı var. Talih ayrıca Musk’ın Twitter 2.0 e-postasının ardından […]

1.200 Tam Zamanlı Twitter Çalışanının Musk’ın Ültimatomundan Sonra Ayrıldığı Bildirildi

Raporda belirtilen dahili belgelere göre, kaba tahminlere göre, toplam 1.200 çalışan veda etmeyi seçti; bu, Twitter’ın tüm iş gücünün yaklaşık üçte biri anlamına geliyor. Göre İçeriden, “Şirketin kalan yaklaşık 4.000 çalışanının yarısından azı Perşembe günü şirkette kalmayı seçti.” Insider’a göre, şirketin şu anda yalnızca yaklaşık 2.000 çalışanı var. Talih ayrıca Musk’ın Twitter 2.0 e-postasının ardından 1.000 ila 1.200 çalışanın istifa ettiğini bildirdi.

Artı, görünüşe göre Twitter’da kalan herkes bunu Musk’ın zorlu mühendislik vizyonuna inandıkları için yapmıyor. Çok sayıda gazeteci ve girişim figürü, çalışma vizesi kurallarına bağlı birçok göçmen işçinin, özellikle ABD’dekiler olmak üzere mevcut işverenlerine bağlı kalmaktan başka seçeneği olmadığını belirtti. tarafından görülen verilere göre yardımcısı ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Dairesi’nin web sitesinde, Twitter’ın şu anda ABD ofislerinde H-1B vize izniyle çalışan yaklaşık 300 çalışanı bulunmaktadır.

İsmi açıklanmayan bir çalışanın paylaştığı bilgilere göre Sınır, “Kalan insanlar ne kadar sert olmaya çalışırsa çalışsın, Twitter’ın buradan kurtulması son derece zor olacak.” Bu arada Musk bildirildiğine göre Twitter’ın San Francisco’daki genel merkezinde, geri kalan çalışanlarla etkileşim kuruyor ve gelecekteki bir hareket tarzına karar veriyor. Bu, Twitter’ın çalışan rozeti erişimini askıya almasından ve ofisini önümüzdeki haftaya kadar kapatmasından sonra oluyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow