15$’a satılan bu yazılımla bilgisayarınızı ayarlayın

TL;DR: 30 Nisan’dan itibaren System Mechanic®’e bir yıllık erişim elde edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 14,99$ karşılığında bilgisayarınız için. Bu, 49,95 $’lık normal fiyattan %69 indirim demektir. Uzaktan çalışanlar, çevrimiçi öğrenciler ve diğer teknoloji tutkunlarının tümü muhtemelen yavaş bir bilgisayarın hayal kırıklığını bilir. Daha yüksek hızların keyfini çıkarmak için cihazınızı yükseltmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak başka […]

15$’a satılan bu yazılımla bilgisayarınızı ayarlayın

TL;DR: 30 Nisan’dan itibaren System Mechanic®’e bir yıllık erişim elde edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 14,99$ karşılığında bilgisayarınız için. Bu, 49,95 $’lık normal fiyattan %69 indirim demektir.


Uzaktan çalışanlar, çevrimiçi öğrenciler ve diğer teknoloji tutkunlarının tümü muhtemelen yavaş bir bilgisayarın hayal kırıklığını bilir. Daha yüksek hızların keyfini çıkarmak için cihazınızı yükseltmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak başka bir yol daha var. System Mechanic®, bilgisayarınıza hızını artırmak için dahili bir ayarlama sağlamak üzere yapılmıştır. Bilgisayarınızın performansını nasıl iyileştirebileceğini görün(yeni bir sekmede açılır) bir yıllık abonelikle yalnızca 14,99 ABD doları (kayıtlı 49 ABD doları).

Bilgisayarınızın performansını iyileştirin

System Mechanic®’i indirin ve bilgisayarınızı otomatik olarak en iyi durumda tutacaktır. İlk olarak, bilgisayarınızı dağınıklıktan kurtarır. bloatware(yeni bir sekmede açılır). Bu, istenmeyen programların arka planda çalışmasını ve RAM tüketmesini durdurur. Ayrıca, sabit sürücünüzde yer açmak için 50’den fazla türde gizli önemsiz dosyayı kaldırabilir.

Ardından, yazılım internet, işlemci, bellek ve sabit sürücü ayarlarında ince ayar yapar(yeni bir sekmede açılır) size daha hızlı performans getirmek için gerçek zamanlı olarak. İşte System Mechanic®’in sizin için yapabilecekleri:

  • Daha fazla kullanılabilir CPU, RAM ve sabit sürücü oluşturarak hızınızı artırın(yeni bir sekmede açılır) kaynaklar.

  • Bilgisayarınızı sabit tutmak için 30.000’den fazla sorunu bulun ve düzeltin.

  • Gizli Windows internet ayarlarını optimize ederek internet hızını güçlendirin. Bu size daha hızlı indirme ve gelişmiş akış ve oyun deneyimleri sağlayabilir.

System Mechanic®, bilgisayarınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak kaynaklara sahip olduğundan emin olmanıza yardımcı olmak için arka planda sürekli olarak çalışır. Daha hızlı bir bilgisayarla üretkenliğinizdeki artışları ve genel olarak daha az hayal kırıklığını fark edebilirsiniz.

Arttırılmış güvenlik

Ayrıca System Mechanic® ile daha fazla gizlilik ve güvenlik elde edebilirsiniz. Yazılım, parolalarınız ve kişisel bilgileriniz gibi hassas tarama geçmişini temizlemek için çalışır. Ayrıca yamalar Windows güvenlik açıkları(yeni bir sekmede açılır) bilgisayarınıza zarar verebilecek veya bilgilerinizi riske atabilecek.

Artan performans istiyorsanız cihazınızı değiştirmeniz gerekmez.

Windows için System Mechanic®’e bir yıllık erişimle bilgisayarınızı ayarlayın(yeni bir sekmede açılır) sadece 14,99 $ (kayıt 49 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory