170 $ ödeyin ve bu belgesel yayın hizmetini sonsuza kadar kullanın

TL;DR: 21 Kasım itibarıyla Curiosity Stream’e yalnızca 169,97 $ karşılığında ömür boyu erişim elde edin; bu %57 indirimlidir. Herhangi bir yinelenen ücret talep etmeyen yayın hizmetlerinin olduğunu biliyor muydunuz? Bize inanmıyor musun? Curiosity Stream’e göz atın. Belgeseller ve belgesel dizileri için Netflix’e benzer, ancak abonelik ücreti yoktur. Veya şifre paylaşma saçmalığı. Bu erken Kara Cuma […]

170 $ ödeyin ve bu belgesel yayın hizmetini sonsuza kadar kullanın

TL;DR: 21 Kasım itibarıyla Curiosity Stream’e yalnızca 169,97 $ karşılığında ömür boyu erişim elde edin; bu %57 indirimlidir.


Herhangi bir yinelenen ücret talep etmeyen yayın hizmetlerinin olduğunu biliyor muydunuz? Bize inanmıyor musun? Curiosity Stream’e göz atın. Belgeseller ve belgesel dizileri için Netflix’e benzer, ancak abonelik ücreti yoktur. Veya şifre paylaşma saçmalığı.

Bu erken Kara Cuma fırsatıyla, ömür boyu erişim normalden çok daha uygun fiyatlı; yalnızca 169,97 ABD Doları (399,99 ABD Doları). Daha düşük fiyatı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Başlangıçta yüksek bir fiyat gibi görünse de bu, Netflix’in en ucuz planının iki yıllık ücretinden daha az.

Ödüllü, kapsamlı ve yeni içerik

Curiosity Stream’de hemen hemen herkes için bir şeyler var: Bilim, doğa, tarih, teknoloji ve sanat. Planet of Treasures, Into the Jungle, Polar Bears, The History of Home ve hatta The History of Home gibi binlerce belgesel ve diziyi keşfedeceksiniz. Emmy ödüllü Stephen Hawking’in Favori Mekanları.

Planınız ayrıca sık içerik güncellemelerine erişimi de içerir. Ömür boyu erişime sahip olduğunuz için, (muhtemelen) her zaman izleyecek yeni bir şeyiniz olacak ve hiçbir zaman seçenekleriniz tükenmeyecektir.

Yeni favori eğlence yeriniz

Tıpkı diğer yayın hizmetlerinde olduğu gibi Curiosity Stream de aklınızın aç olduğu şeyleri filtrelemenize yardımcı olacak kullanışlı arama araçlarına sahiptir; örneğin sağlıklı yaşam üzerine bir belgesel veya gerçek suç üzerine bir belgesel dizisi. Bir cihazda izlemeye başlayın ve diğer cihazda kaldığınız yerden devam edin veya şovları daha sonra izlemek üzere listeye ekleyin.

Curiosity Stream’in çevrimdışı görüntüleme için içerik indirme seçeneği bile vardır; bu, yol gezileri, uzun uçuşlar veya günlük işe gidiş gelişleriniz için mükemmeldir.

CuriosityStream’e ömür boyu erişim için internetteki en iyi fiyat olan bu Kara Cuma’yı, satış 27 Kasım saat 23:59’da (PT) sona ermeden önce 169,97 ABD Doları (normal 399,99 ABD Doları) yakalayın. Kupona gerek yok.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory