2020 MacBook Air, 749,99 $ gibi tarihi düşük bir fiyata

MacBook Air, bu haftaki Prime Day indiriminden önce daha önce hiç 800 doların altına satılmamıştı ve Prime üyesi olma şartı etkinliğin kapanmasıyla sona ermiş olsa da, cihazdaki indirim hâlâ devam ediyor. Bu, makinenin en son nesli olmayabilir, ancak Apple ekosistemine girmek isteyen herkes için muhtemelen en uygun fiyatlı MacBook modelidir. MacBook Air’in ultra ince tasarımı […]

2020 MacBook Air, 749,99 $ gibi tarihi düşük bir fiyata

MacBook Air, bu haftaki Prime Day indiriminden önce daha önce hiç 800 doların altına satılmamıştı ve Prime üyesi olma şartı etkinliğin kapanmasıyla sona ermiş olsa da, cihazdaki indirim hâlâ devam ediyor. Bu, makinenin en son nesli olmayabilir, ancak Apple ekosistemine girmek isteyen herkes için muhtemelen en uygun fiyatlı MacBook modelidir.

MacBook Air’in ultra ince tasarımı ve hafif yapısı, özelliklerden ödün vermeden taşınabilirlik sağlar. 13,3 inç Retina ekrana sahiptir ve hızlı ve verimli performans için güçlü Apple M1 çip ile donatılmıştır. 8 GB RAM ve 256 GB SSD çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli ve cihazın 18 saatlik pil ömrü daha uzun süreli kullanım sağlıyor. Etkileyici güvenlik özellikleri ve macOS işletim sistemi ile birleştiğinde, bu benzeri görülmemiş anlaşma fiyatına kesinlikle göz atmaya değer.

Bu MacBook Air anlaşması her an sona erebilir. Kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

2020 MacBook Air, 749,99 $ gibi tarihi düşük bir fiyata

Teknory