2023’e taze bir zihinle başlayın ve bu meditasyon ve kişisel bakım uygulamasında %82 indirim kazanın

TL:DR: Bir al Farkındalık.com Plus Ömür Boyu Abonelik Planı(yeni bir sekmede açılır) 1 Ocak itibariyle Mashable Shop’ta 399$ yerine sadece 69.99$’a. Yeni yıl neredeyse burada. Kararınız stresiniz üzerinde çalışmak, meditasyon yapmak veya sadece akıl sağlığınızla ilgilenmek olsun, size yardımcı olacak bir araç olabilir. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç ​​zamanıdır ve Farkındalık.comPlus Planı bunu yapmanıza […]

2023’e taze bir zihinle başlayın ve bu meditasyon ve kişisel bakım uygulamasında %82 indirim kazanın

TL:DR: Bir al Farkındalık.com Plus Ömür Boyu Abonelik Planı(yeni bir sekmede açılır) 1 Ocak itibariyle Mashable Shop’ta 399$ yerine sadece 69.99$’a.


Yeni yıl neredeyse burada. Kararınız stresiniz üzerinde çalışmak, meditasyon yapmak veya sadece akıl sağlığınızla ilgilenmek olsun, size yardımcı olacak bir araç olabilir. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç ​​zamanıdır ve Farkındalık.comPlus Planı bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Bu meditasyon koleksiyonu(yeni bir sekmede açılır)uyku araçları ve sağlıklı yaşam uygulamaları yeni yılı sağlıklı bir yıl geçirmenize yardımcı olabilir ve %82 indirimle satışta.

Pozitif büyüme için bir niyet belirleyin

Yeni bir takvime ihtiyaç duymak, tüm stres etkenlerinizi bir anda ortadan kaldırmayabilir, ancak 2023’ü olumlu başa çıkma yöntemleri ve kişisel bakım stratejileri geliştirdiğiniz bir yıl haline getirebilirsiniz. Farkındalık, stresinizi yönetmenize ve merkezde kalmanıza yardımcı olabilecek 2.000’den fazla uygulamaya sahiptir. Her gün yeni meditasyonlar deneyin veya programınıza birkaç yeni yaşam pratiği sığdırıp uyduramayacağınıza bakın. Sıfırdan başlamıyorsun ama yeniden başlayabilirsin.

Farkındalık meditasyon seansları tüm deneyim seviyeleri için uygundur. Bir meditasyon uzmanından uzman rehberliği alın ve gün boyunca rahatlamak için zaman bulmaya başlayın. Mayo Clinic bile tavsiye ediyor bir stres atma biçimi olarak meditasyon, ancak Mindfulness’tan elde edebileceğiniz tek şey bu değil. Zihinsel ve fiziksel sağlık birçok farklı yerde kesişir, ancak sağlıklı kalmak(yeni bir sekmede açılır) ve tutarlı uyku almak özellikle önemli. Uyumakta zorlanıyorsanız, Mindfulness’ın 100’den fazla uyku aracından birini deneyin. Yağmur sesi, rahatlatıcı hikayeler, düşünce egzersizleri ve daha fazlasıyla sürüklenin.

Yeni yıla zinde ve dinlenmiş başlayın

Bu, stresinizi yönetmeyi öğrendiğiniz ve olumlu büyümeye ve kişisel bakıma odaklandığınız yıl olabilir ve Farkındalık oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bir Mindfulness.com alarak başlayın(yeni bir sekmede açılır) Artı Çevrimiçi olarak en iyi fiyat için plan yapın, yalnızca 69,99 ABD doları (399 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory