2023’ün En İyi Amazon Big Smile İndirimi fırsatları: Teknoloji ve daha fazlasında büyük tasarruf

Amazon Avustralya’nın yılda iki kez düzenlediği satış etkinliği Big Smile Sale, Sonbahar 2023’te vücut bulmuş hali için geri döndü. Şu andan itibaren 2 Nisan Pazar 23:59 AEDT, yalnızca Haziran/Temmuz’daki Amazon Prime Day ve Kasım’daki Black Friday ile rekabet eden Amazon’da tüm yıl boyunca mevcut olan en büyük indirimli fiyatlardan bazılarını bulacaksınız. Neyse ki, ucuza peşinden […]

2023’ün En İyi Amazon Big Smile İndirimi fırsatları: Teknoloji ve daha fazlasında büyük tasarruf

Amazon Avustralya’nın yılda iki kez düzenlediği satış etkinliği Big Smile Sale, Sonbahar 2023’te vücut bulmuş hali için geri döndü. Şu andan itibaren 2 Nisan Pazar 23:59 AEDT, yalnızca Haziran/Temmuz’daki Amazon Prime Day ve Kasım’daki Black Friday ile rekabet eden Amazon’da tüm yıl boyunca mevcut olan en büyük indirimli fiyatlardan bazılarını bulacaksınız. Neyse ki, ucuza peşinden koştuğunuz o pahalı aygıtı almak için üç ya da altı ay daha beklemenize gerek yok; hemen şimdi yapabilirsin!

Yüzlerce (hatta binlerce) fırsat arasında gezinmekten hoşlanıyorsanız, Amazon Avustralya mağazasındaki resmi Big Smile İndirimi sayfasına göz atmayı unutmayın.(Yeni bir sekmede açılır). Aksi takdirde, sizin için zor işi yaptık ve robot elektrikli süpürgeler, dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar ve hoparlörler ve daha fazlasını içeren bir dizi ürün kategorisinde gördüğümüz en iyi fırsatları listeledik. İyi avlar!

En İyi Robot Süpürge Fiyatları

 • ECOVACS DEEBOT N8 Robot Süpürge(Yeni bir sekmede açılır) 419$ (999 dolardı, %58 tasarruf etti)

 • ECOVACS DEEBOT N8+ 3’ü 1 arada Robot Süpürge(Yeni bir sekmede açılır)719$ (1.499 dolardı, %52 tasarruf etti)

 • eufy BoostIQ RoboVac 11S (İnce) Süper İnce (Yeni bir sekmede açılır) ₺194,99 (349,99 dolardı, %44 tasarruf etti)

 • ECOVACS DEEBOT OZMO T8+ Robotik Süpürge(Yeni bir sekmede açılır)799$ (1.299 dolardı, %38 tasarruf etti)

 • iRobot Roomba 692 Robot Süpürge(Yeni bir sekmede açılır)349$ (499 dolardı, %30 tasarruf edin)

 • Roborock S7+ Robot Süpürge ve Paspas ile Kendi Kendini Boşaltan Dock(Yeni bir sekmede açılır) ₺ 1.298,99 (1.799 dolardı, %28 tasarruf etti)

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar ve Aksesuarlar

 • İş için Microsoft Surface Pro 7+(Yeni bir sekmede açılır)1.599 A$ (3.049 dolardı, %48 tasarruf etti)

 • 2022 Apple MacBook Pro, 13 inç(Yeni bir sekmede açılır)1.797 A$ (1.999 dolardı, %10 tasarruf edin)

 • 2021 Apple MacBook Pro, 14 inç(Yeni bir sekmede açılır)3.107,95 A$ (3.595 dolardı, %14 tasarruf etti)

 • Lenovo İnce 3 Chromebook(Yeni bir sekmede açılır)347 A$ (499 dolardı, %30 tasarruf edin)

 • Logitech G G502 Lightspeed Kablosuz Fare(Yeni bir sekmede açılır)₺ 138,44 (269,95 dolardı, %49 tasarruf etti)

 • Netgear Orbi Tüm Ev WiFi 6 Çift Bantlı Ağ Sistemi(Yeni bir sekmede açılır)239 A$ (379 dolardı, %37 tasarruf etti)

En İyi Kulaklık ve Hoparlör Fiyatları

En İyi Gadget Fiyatları

En İyi Güzellik, Moda ve Giyim Fırsatları

Big Smile İndirimi nedir?

Big Smile İndirimi, Avustralya’da yılda iki kez tüm kategorilerde gerçekleştirilen, ancak çok sayıda teknoloji ürününün sunulduğu, Amazon’a özel bir indirimdir. Diğer tek büyük Amazon satışı, elbette Amazon Prime Day’dir (normalde Haziran veya Temmuz civarında gerçekleşir). Prime Day biraz daha büyük ve daha fazla fırsat içeriyor olsa da, yalnızca Avustralya’daki Prime Üyeler tarafından kullanılabilir. Bu arada, Big Smile fırsatlarına erişmek için bir Amazon Prime üyeliğine ihtiyacınız yoktur, ancak 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geldikleri ve mevcut çok çeşitli Big Smile tekliflerinde ücretsiz gönderim dahil oldukları için bir üyelik almanız faydalı olabilir. ürünler. Avustralya’daki Prime üyelikleri hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Big Smile indirimi ne zaman?

Amazon’un ilk Big Smile Satışları 2022’de düştü ve sırasıyla Sonbahar ve İlkbaharda gerçekleşti. İlk 2023 etkinliği, 27 Mart öğle vakti aniden başladı (önceden uyarı yapılmadan) ve bir hafta boyunca, 2 Nisan 23:59 AEDT’ye kadar devam etti. İkinci 2023 Big Smile etkinliğinin tarihleri ​​hakkında henüz bir bilgi yokken , benzer bir zamanlamaya sahip olması muhtemeldir, bu nedenle bu İlkbaharda bir süre gerçekleşmelidir.

Big Smile İndirimi sırasında satın alınacak en iyi ürünler nelerdir?

Satış, Amazon’un tüm kategorilerini kapsıyor, ancak en büyük indirimleri (dolar açısından) robot elektrikli süpürgeler, dizüstü bilgisayarlar, hi-fi, kulaklıklar ve daha fazlası gibi yüksek fiyatlı teknoloji ürünlerinde bekleyebilirsiniz. Mevcut Sonbahar etkinliğinin zamanlaması, 2023 Anneler Günü için tam zamanında, bu nedenle anneniz için bazı harika ‘yüksek teknoloji‘ aletlere göz atmayı unutmayın.

Elbette güzellik, moda ve giyimde bulunabilecek bazı harika fiyatlar da var, bu nedenle yukarıda listelenen Calvin Klein ve Nike gibi resmi marka fırsatlarını gözden geçirmeye değer.

Son olarak, Big Smile fırsatlarının tümü Amazon mağazasındaki resmi Big Smile sayfasında listelenmez. Ancak, kelimenin tam anlamıyla var binlerce Bu hafta Amazon’daki fırsatların sayısı. Belirli bir öğenin peşindeyseniz, onu ana Amazon vitrininde aramanızı öneririz.(Yeni bir sekmede açılır)çünkü şanslı olabilir ve onu indirimli bir fiyata yakalayabilirsiniz.

Teknory