2023’ün En İyi Apple Watch Gruplarından 5’i

Apple ürünlerinizi kişiselleştirmek istiyorsanız, Casetify’da hiçbir seçenek sıkıntısı bulamazsınız. Marka, geometrik desenlerin yanı sıra “The Mandalorian” ve “Spider-Man” gibi popüler markalara ve medyaya dayalı temalar da dahil olmak üzere farklı Apple cihazları için çok çeşitli tasarımlar sunar. Şirket, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat kayışı seçenekleri sunar ve sağlam bir seçenek de Flexi bandıdır. Flexi bant, […]

2023’ün En İyi Apple Watch Gruplarından 5’i

Apple ürünlerinizi kişiselleştirmek istiyorsanız, Casetify’da hiçbir seçenek sıkıntısı bulamazsınız. Marka, geometrik desenlerin yanı sıra “The Mandalorian” ve “Spider-Man” gibi popüler markalara ve medyaya dayalı temalar da dahil olmak üzere farklı Apple cihazları için çok çeşitli tasarımlar sunar.

Şirket, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat kayışı seçenekleri sunar ve sağlam bir seçenek de Flexi bandıdır. Flexi bant, neredeyse tüm Apple Watch modelleriyle uyumludur ve bileğinize bağlı kalmak için bir toka kullanır. Adından da anlaşılacağı gibi, bantlar esnek ve rahattır – ayrıca suya ve tere dayanıklıdır. Çevreye duyarlıysanız, Casetify’ın Flexi bantlarında kullanılan malzemenin de kısmen eski iPhone kılıflarından geri dönüştürülmesini seveceksiniz.

Daha lüks tarzda bir grup arıyorsanız, Casetify’ın seçimi sizin için fazla rahat olabilir. Ayrıca geri dönüştürülmüş Flexi malzeme, deri veya naylon bir kayıştan alacağınız rahatlığı sağlamayabilir. Ancak pek çok farklı stille, Casteify’ın web sitesinde beğeneceğiniz bir şey bulma şansınız var. Şurada bir sürü saat kayışı bulabilirsiniz: Amazon kareli papatyalar, çita noktaları ve siyah üzerine çok şık bir küçük çiçek dahil her biri yaklaşık 50 $.

Teknory