2023’ün En İyi Hibrit Arabaları Sıralandı

Birçok yönden, 2023 Toyota Camry Hybrid, bir Camry’den tam olarak beklendiği gibi: biraz agresif bir ön uç tasarımına ve bir sürü standart sürücü güvenlik yardımcısına sahip güzel görünümlü, güvenilir bir otomobil. Alım, güç veya eğlence açısından iyi sayılmaz, ancak harika yakıt tüketimi sağlar ve temel seviyede bile zengin özelliklere sahip bir paket sunar. Yolcular için […]

2023’ün En İyi Hibrit Arabaları Sıralandı

Birçok yönden, 2023 Toyota Camry Hybrid, bir Camry’den tam olarak beklendiği gibi: biraz agresif bir ön uç tasarımına ve bir sürü standart sürücü güvenlik yardımcısına sahip güzel görünümlü, güvenilir bir otomobil. Alım, güç veya eğlence açısından iyi sayılmaz, ancak harika yakıt tüketimi sağlar ve temel seviyede bile zengin özelliklere sahip bir paket sunar.

Yolcular için bolca alan ve hibrit akü paketi için bagaj alanından taviz verilmemesiyle içi rahat. Bilgi-eğlence ekranı sadece 7 inç standartta biraz küçük olsa da, Camry, Apple CarPlay, Android Auto ve Amazon Alexa ile uyumluluğu içerir ve bu da sürücülere akıllı telefon entegrasyon seçeneklerinde çok fazla esneklik sağlar.

Camry Hybrid, LE için temel döşeme, ortalama galon başına yaklaşık 82 mil – sıralamamızdaki en yüksek mpg’lerden biri. Diğer, daha pahalı süslemeler daha fazla çan ve ıslık sunar, ancak yalnızca Toyota’nın standart özellikleriyle bile, Camry Hybrid, 30.000 doların altında başlayan, iyi donanımlı bir hibrit sedandır. Toyota ayrıca ilk iki yıl için bakımları da kapsayarak sürücülerin biraz daha fazla para kazanmasını sağlar.

Teknory