29 animasyonlu Batman filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman Gotham, Gaslight.. Görüntü Warner Bros. / DC Universe’nin izniyle Batman şimdiye kadar herhangi bir çizgi roman karakterinden daha fazla animasyon filminde rol aldı. Peki DC kahramanının efsanevi macera dizilerinden hangisi en iyisidir? Çizgi roman hayranları hiçbir süper kahramanın Batman kadar çok filminin olmadığını iddia etmekten hoşlanıyor. Dünyanın En Büyük Dedektifi beyazperdede pek çok […]

29 animasyonlu Batman filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman Gotham, Gaslight.. Görüntü Warner Bros. / DC Universe’nin izniyle

Batman şimdiye kadar herhangi bir çizgi roman karakterinden daha fazla animasyon filminde rol aldı. Peki DC kahramanının efsanevi macera dizilerinden hangisi en iyisidir?

Çizgi roman hayranları hiçbir süper kahramanın Batman kadar çok filminin olmadığını iddia etmekten hoşlanıyor. Dünyanın En Büyük Dedektifi beyazperdede pek çok filmde başrol oynadığı için bu doğru olabilir, ancak konu animasyon filmler olduğunda bu özellikle doğrudur. Kara Şövalye, efsanevi suçla mücadele kariyeri boyunca 30’dan fazla animasyonlu DC macerasının merkezinde yer aldı ve bu, onun manşetini yaptığı ikonik animasyon TV şovlarını bile saymıyor.

İlk animasyon filmlerinden bazıları uzun maceralardan oluşuyordu. BaTadam: Animasyon Dizisiancak bu sadece bir başlangıçtı; zira kendisi daha sonra DC Universe orijinal animasyon filmlerinde rol almaya devam edecekti ve bu filmlerin hepsinin DC ve Warner Bros. Animation için büyük hit olduğu kanıtlandı.

İlgi çekici yeni hikayelerden Batman’in en ikonik çizgi romanlarından bazılarının uyarlamalarına (ve hatta 60’ların TV dizisinin yeniden canlandırılması), Caped Crusader’ın tüm animasyon filmlerini en kötüden en iyiye doğru sıralarken kendinizi bir rollercoaster yolculuğuna hazırlayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow