2K’nın Tenis Serisi On Yıl Sonra TopSpin 2K25 ile Geri Dönüyor

Şirket bugün yaptığı duyuruda, 2K’nın tenis serisinin TopSpin 2K25 ile on yılı aşkın süredir hareketsiz kaldıktan sonra geri döndüğünü duyurdu. Bunu, “çok yakında” olacağını gösteren kısa bir tanıtım fragmanıyla yaptı. Duyuru, 2024’ün ilk Grand Slam tenis turnuvası olan ve 13 Ocak Cumartesi günü başlayan Avustralya Açık ile aynı zamana denk geliyor. Bir basın bülteninde, “Bugün […]

2K’nın Tenis Serisi On Yıl Sonra TopSpin 2K25 ile Geri Dönüyor

Şirket bugün yaptığı duyuruda, 2K’nın tenis serisinin TopSpin 2K25 ile on yılı aşkın süredir hareketsiz kaldıktan sonra geri döndüğünü duyurdu. Bunu, “çok yakında” olacağını gösteren kısa bir tanıtım fragmanıyla yaptı. Duyuru, 2024’ün ilk Grand Slam tenis turnuvası olan ve 13 Ocak Cumartesi günü başlayan Avustralya Açık ile aynı zamana denk geliyor.

Bir basın bülteninde, “Bugün 2K, hayranlarını tenis dünyasının içine çeken, 2K’nın mutlaka oynanması gereken bir sonraki spor oyunu olan TopSpin 2K25’in teaser fragmanıyla TopSpin’in geri dönüşünü duyurdu” deniyor. Ayrıca oyun hakkında daha fazla bilginin “geleceğini” belirtiyor.

TopSpin 2K25 duyuru teaserını aşağıda kendiniz izleyin:

2K bir çıkış tarihi veya bir çıkış aralığı açıklamadı, ancak başlıkta “25” olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen bu yıl ya da gelecek yıl yayınlanacak. Son TopSpin oyunu 2011 yılında Top Spin 4 ile Xbox 360/PlayStation 3 neslinde piyasaya sürüldü.


TopSpin 2K25’e göz atacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow