300 doların altında bir fiyata yenilenmiş bir iPad mini plus aksesuarları alın

TL;DR: 3 Şubat itibarıyla yenilenmiş bir iPad mini alabilirsiniz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) (128GB, WiFi + 4G Kilitsiz) 729$ yerine sadece 279,99$. Bu, yenilenmiş satın alarak %61 tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. İster romantik bir eş ister sevgili bir arkadaş için alışveriş yapıyor olun, Sevgililer Günü, bayılacakları bir hediyeyle onlara ne kadar değer verdiğinizi […]

300 doların altında bir fiyata yenilenmiş bir iPad mini plus aksesuarları alın

TL;DR: 3 Şubat itibarıyla yenilenmiş bir iPad mini alabilirsiniz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) (128GB, WiFi + 4G Kilitsiz) 729$ yerine sadece 279,99$. Bu, yenilenmiş satın alarak %61 tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.


İster romantik bir eş ister sevgili bir arkadaş için alışveriş yapıyor olun, Sevgililer Günü, bayılacakları bir hediyeyle onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterme şansıdır. Yenilenmiş bir iPad(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) sezonun kalabalığı memnun eden hediyesi olabilir. Sadece 279,99$’a satılan bu yenilenmiş iPad mini 4 ile sarılın ve bir film izleyin ya da rahatlayın ve oyun oynayın. 3 Şubat, Sevgililer Günü’ne kadar gelmesi için sipariş vermek için son gün.

Arkadaşlar veya ortaklar için bir Sevgililer Günü hediyesi

Sevgililer günü yenilenmiş teknolojinizi alma konusunda endişelenmeyin. Gerçekten elde ettikleri şey, daha az maliyetli olan ve size yardımcı olan yüksek kaliteli bir iPad’dir. e-atığın etkisini azaltmak(Yeni bir pencerede açılır) Çevrede. Ve kesinlikle daha azıyla yetinmiyorlar. Bu iPad’in “B” derecesi vardır, yani üzerinde hafif aşınma veya çizikler olabilir, ancak bu, birlikte verilen geçmeli kılıfın kapatamayacağı bir şey değildir. Ayrıca, UL onaylı bir duvar şarj cihazı, Lightning kablosu ve orijinal Apple kutusu ile birlikte önceden takılmış bir temperli cam ekran kapağı alacaksınız.

Bu hafif iPad ile çalışın veya oyun oynayın(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır). Neredeyse her yere götürerek bu tabletin kompakt boyutundan en iyi şekilde yararlanın. Kilitlenmemiş 4G özelliklerinden yararlanmak için bir SIM kart takın veya en yakın WiFi ağına veya ortak erişim noktasına bağlanın.

Sekiz megapiksel ön kamerayı kullanarak romantik Sevgililer Günü randevunuzun bir fotoğrafını çekin veya 1,2 MP FaceTime Kamera ile bir selfie çekin. Dolu bir pille dokuz saate kadar kullanım elde edin. Bu, en sevdiğiniz kişiyle bütün bir seriyi maraton haline getirmek için bile yeterli bir zaman olabilir.

Sevgililer Günü için bir iPad mini’de %61 tasarruf edin

Bu Sevgililer Günü’nde sevginin her türünü kutlayın. Bu yenilenmiş iPad mini 4’ü aldığınızda bir arkadaşınıza veya partnerinize hediye alın(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 279,99 $ (kayıtlı 729 $) için satışta. Sevgililer Günü için zamanında ulaştığından emin olmak için 3 Şubat’a kadar sipariş verin. İndirim 6 Şubat 23:59 PT’de sona eriyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory