39 $ indirimli bu bitki kimliği uygulamasıyla bu baharda bitkilerinize daha iyi bakın

TL;DR: 19 Mart itibariyle NatureID Plant Identification Premium Plan’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) normal 59$ yerine sadece 19.99$’a satılıyor. Bu tasarrufta %66’dır. Nisan yağmurları Mayıs çiçeklerini getirir… peki ya bitkiler? Bitkiler dört mevsim boyunca hayatta kalabilir, sadece hangisini yetiştirmeyi seçtiğinize (ve elbette onlara ne kadar iyi baktığınıza) bağlıdır. “Bitki ebeveyni” olma konusunda daha […]

39 $ indirimli bu bitki kimliği uygulamasıyla bu baharda bitkilerinize daha iyi bakın

TL;DR: 19 Mart itibariyle NatureID Plant Identification Premium Plan’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) normal 59$ yerine sadece 19.99$’a satılıyor. Bu tasarrufta %66’dır.


Nisan yağmurları Mayıs çiçeklerini getirir… peki ya bitkiler? Bitkiler dört mevsim boyunca hayatta kalabilir, sadece hangisini yetiştirmeyi seçtiğinize (ve elbette onlara ne kadar iyi baktığınıza) bağlıdır. “Bitki ebeveyni” olma konusunda daha acemiyseniz, iPhone kullanıcıları için bitkiler krallığı (bu arada resmi olarak “Plantae” olarak adlandırılır) hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilecek harika bir AI uygulaması var. Devam edin ve o yeşil başparmağı geliştirmeye başlayın.

NatureID Bitki Tanımlama Premium Planının ömür boyu aboneliği ile 14.000’den fazla bitkiyi doğru bir şekilde tanımlayabileceksiniz.(Yeni bir sekmede açılır) uygulamayı kullanırken gördüğünüz herhangi bir bitkinin (veya ağacın) fotoğrafını çekerek. Normalde 59 dolardır, ancak şu anda satışta – kupon kodu gerekmez – sınırlı bir süre için 19,99 dolara.

NatureID uygulamasının sezgisel özelliklerinden biri, bitkinizin sahip olabileceği hastalıkları belirleme yeteneğidir. Bu bilgi, bitkilerinizin gelişmesine nasıl yardımcı olacağınız konusunda size rehberlik edecektir.(Yeni bir sekmede açılır) yerleşik ile bitki bakımı(Yeni bir sekmede açılır) bitki ansiklopedisi içindeki anlayışlı makaleleri yönlendirin ve sağlayın. Bu şekilde, son ayaklarında olan veya olmayan hastalıklı görünen bitkinizin büyük bir iyileşme şansı vardır. Tüm bu yararlı bilgiler uygulama içinde bulunabilir ve bu da bitki bakımını kolaylaştırır. Uygulamanın, bitkilerinizle ilgilenmek için hatırlatıcılar ayarlamanıza yardımcı olan bir bitki günlüğü bile vardır.

Yürüyüşçülerin ve kampçıların dikkatine: Ayrıca gördüğünüz ağaçların fotoğraflarını çekebilirsiniz ve uygulama onları tanıyabilir. Resmi çektikten sonra, bir “tanıma devam ediyor” ekranı ve ardından uygulamanın tanıdığı bir bitki veya ağacı öneren bir fotoğraf göreceksiniz. Bitki veya ağaç hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumak için “daha fazla bilgi”ye dokunun.

Onunla oynayarak eğlenecek ve hem kendinizi hem de bitki seven arkadaşlarınızı eğiteceksiniz. NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu erişim hakkı kazanın(Yeni bir sekmede açılır) bu teklif ortadan kalkmadan önce bugün 19.99 dolara satılıyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow