450$’a yeni gibi bir Dell Latitude dizüstü bilgisayar kazanın ve Microsoft Office için bonus ömür boyu lisans kazanın

TL;DR: 8 Ağustos itibarıyla, ömür boyu Microsoft Office Pro 2021 lisansına sahip yenilenmiş bir Dell Latitude 7400 dizüstü bilgisayarı yalnızca 449,99 ABD dolarına alabilirsiniz. Bu, 719,98 $’lık normal maliyetten %37 tasarruf demektir. Bugünlerde bir teknoloji yükseltmesini haklı çıkarmak gittikçe zorlaşıyor. Yeni cihazların fiyatları hızla artıyor ve dolarlarımız eskisi kadar yüksek gitmiyor. Ancak, verimliliğinizi artırmak için […]

450$’a yeni gibi bir Dell Latitude dizüstü bilgisayar kazanın ve Microsoft Office için bonus ömür boyu lisans kazanın

TL;DR: 8 Ağustos itibarıyla, ömür boyu Microsoft Office Pro 2021 lisansına sahip yenilenmiş bir Dell Latitude 7400 dizüstü bilgisayarı yalnızca 449,99 ABD dolarına alabilirsiniz. Bu, 719,98 $’lık normal maliyetten %37 tasarruf demektir.


Bugünlerde bir teknoloji yükseltmesini haklı çıkarmak gittikçe zorlaşıyor. Yeni cihazların fiyatları hızla artıyor ve dolarlarımız eskisi kadar yüksek gitmiyor. Ancak, verimliliğinizi artırmak için yeni bir bilgisayar ve belki de yeni bir yazılım satın almak istiyorsanız, harcamalarınızı en azından biraz kısmak için yenilenmiş aygıtları düşünmeye değer.

Yenilenmiş Dell Latitude 7400 14 inç Dizüstü bilgisayarla ilgili bu 449,99 ABD doları tutarındaki anlaşma, bir pakette iki çözüm sunuyor. Yalnızca size yeni bir bilgisayar sunmakla kalmaz, aynı zamanda Microsoft Office Professional 2021 için ömür boyu lisansla birlikte gelir. Paket için 719 dolardan fazla ödemek yerine, onu indirimdeyken 500 dolardan daha ucuza alabilirsiniz.

Her şeyden önce, Dell dizüstü bilgisayarın yenilenmiş bir cihazda bekleyebileceğiniz en iyi derece olan “A” derecesine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, neredeyse sıfıra yakın durumda, görünüm ve performans açısından, neredeyse yepyeni satın almışsınız gibi olduğu anlamına gelir.

Özellikler açısından, bu dizüstü bilgisayar, güçlü bir Core i7 işlemci ve aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilen 16 GB bellek, tüm temel dosyalarınızı ve daha fazlasını barındırabilen 512 GB SSD sabit disk ve çeşitli bağlantı noktaları içerir. İşlevselliğini genişletmek için 2 USB 3.1 bağlantı noktası, bir HDMI, bir DisplayPort ve bir kulaklık/mikrofon kombo jakı. Ayrıca net ve canlı görseller sunan 14 inç ekrana sahiptir ve geniş uyumluluk için Windows 10 Pro üzerinde çalışır. Aynı zamanda hafif ve ince olması, hareket halindeyken kullanım için harikadır.

Bu dizüstü bilgisayarı satın alarak, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams ve daha fazlasını içeren Microsoft Office Professional 2021 için otomatik olarak bonus ömür boyu lisans alırsınız. Evde veya işte kullanmak için paketi tek bir bilgisayara yükleyebilir ve yazılım lisans anahtarlarını ve indirme bağlantılarını anında alabilirsiniz.

Bu paket için 500 doların altında, çalmak olduğunu söylemek güvenli. Sınırlı bir süre için, yenilenmiş Dell Latitude 7400 dizüstü bilgisayarı ve Microsoft Office Professional 2021 paketini her zamanki 719$ yerine yalnızca 449,99$’a alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory