5 Neden Akıllı TV’ler Olmaları Gereken Her Şey Değildir

Akıllı TV’ler genellikle Netflix, HBO Max, Disney+ ve daha fazlası gibi büyük akış hizmetlerine yönelik uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak, üreticiye bağlı olarak bunlar, akıllı TV’nizin kullanabileceği yegane uygulamalardan bazıları olabilir. Karşılaştırıldığında, Rokus, Apple TV veya Fire Sticks gibi bağımsız akış oynatıcılar çok daha açık uçludur ve daha fazla akış uygulaması seçeneği sunar. Ek […]

5 Neden Akıllı TV’ler Olmaları Gereken Her Şey Değildir

Akıllı TV’ler genellikle Netflix, HBO Max, Disney+ ve daha fazlası gibi büyük akış hizmetlerine yönelik uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak gelir. Ancak, üreticiye bağlı olarak bunlar, akıllı TV’nizin kullanabileceği yegane uygulamalardan bazıları olabilir. Karşılaştırıldığında, Rokus, Apple TV veya Fire Sticks gibi bağımsız akış oynatıcılar çok daha açık uçludur ve daha fazla akış uygulaması seçeneği sunar. Ek olarak, işletim sistemleri TV’nin kendisi yerine cihazı çalıştırdığından, bu bağımsız akış yürütücüleri kullanmak işletim sistemleriyle tüm TV’ye hakim olmaz.

Kabul edilirse, bazı akıllı TV’lerde, en azından size daha iyi bir seçim sağlayan üreticinin tescilli çerçevesi yerine yerleşik Roku veya Fire Stick entegrasyonları bulunur. Tabii ki, bağımsız bir oyuncunun başka bir sonucu daha var: onu yanınıza alabilirsiniz. Basit bir Roku oynatıcı ve uzaktan kumandası, bir sırt çantasına rahatça sığar ve tercih ettiğiniz cihazınızı yolda yanınıza almanıza olanak tanır. Tatilinizde tüm akıllı TV’yi yanınızda taşıyamazsınız.

Teknory