500 doların altında bir MacBook Pro kazanın

TL;DR: 24 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir MacBook Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 469,99$’a — %66 tasarruf edersiniz. Müstakbel bir üniversite öğrencisi için bilgisayar alışverişi yapmak zordur. Uygun maliyetli, güvenilir ve sınıftan sınıfa gitmeye hazır bir bilgisayar bulmak zordur, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız imkansız değildir. Yepyeni, pahalı bir bilgisayar almak yerine, bu MacBook Pro gibi […]

500 doların altında bir MacBook Pro kazanın

TL;DR: 24 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir MacBook Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 469,99$’a — %66 tasarruf edersiniz.


Müstakbel bir üniversite öğrencisi için bilgisayar alışverişi yapmak zordur. Uygun maliyetli, güvenilir ve sınıftan sınıfa gitmeye hazır bir bilgisayar bulmak zordur, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız imkansız değildir. Yepyeni, pahalı bir bilgisayar almak yerine, bu MacBook Pro gibi yenilenmiş bir dizüstü bilgisayarla daha şanslı olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Normalde, bu dizüstü bilgisayarın maliyeti 1.399 dolardır, ancak onu sadece 469,99 dolara alabilirsiniz.

Yeni üniversite öğrenciniz için düşük maliyetli bir MacBook

Her derse yanlarında getirebilecekleri bir bilgisayar ile öğrencinizi yeni döneme şık bir şekilde gönderin. Bu yenilenmiş MacBook Pro, tek bir şarjla 10 saate kadar çalışacak şekilde tasarlanmış 54,5 Whr pille birlikte gelir. Bu, ev ödevi için ayrılacak bir yer olan tam bir kurs günüdür.

Doğru uygulamalar olmadan, bir bilgisayar sadece pahalı bir masa süsüdür. Bu, 8 GB RAM ve Intel Core i5 işlemci ile birlikte gelir. En yeni video oyunlarını ve diğer çok talepkar yazılımları çalıştıramayabilir, ancak Microsoft Office gibi üretkenlik yazılımlarını ve diğer temel uygulamaları sorunsuz bir şekilde yükleyebilir.

Öğrencinizin biraz odaklanma süresine ihtiyacı varsa, bir çift Bluetooth kulaklık bağlayabilir ve çalışmalarına odaklanabilir. Ve eğer sömestr uzayacak gibiyse, onları her zaman FaceTime’dan arayabilir ve onları 720p HD ön kameradan görebilirsiniz. Bu, çevrimiçi derslere katılıyorlarsa da yararlı olabilir.

Yenilenmiş cihazlar için alışveriş yaparken(yeni bir sekmede açılır), nelerin kutusundan çıkarılacağına dair bir fikir edinmek için her zaman yenilenmiş derecelendirmeyi kontrol edin. Bu MacBook’un “B” derecesi vardır, yani kasasında hafif çizikler veya çizikler olabilir, ancak bu durum bilgisayarın çalışma şeklini değiştirmez.

Öğrencinizi okula güvenilir bir dizüstü bilgisayar ile gönderin

Kolej çocuğunuz için bir bilgisayarda öğrenim ücretini düşürmeniz gerekmeyebilir.

Yenilenmiş bir Apple MacBook Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) 469,99 $ için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory