512GB Galaxy S23 Ultra, 400 $ indirimle Prime Day’den daha ucuz

Ryan Haines / Android Otoritesi Anlaşma, yalnızca güçlü akıllı telefonun yeşil renk grubunda mevcut, bu da bize çok uzun süre mevcut olmayacağını gösteriyor. Yılın en iyi premium Android telefonundaki önceki en düşük fiyattan 200 $ daha az olduğu için de popüler olacak. Samsung Galaxy S23 Ultra, oldukça basit bir şekilde Android’in hüküm süren kralıdır. Güçlü […]

512GB Galaxy S23 Ultra, 400 $ indirimle Prime Day’den daha ucuz

Ryan Haines / Android Otoritesi

Anlaşma, yalnızca güçlü akıllı telefonun yeşil renk grubunda mevcut, bu da bize çok uzun süre mevcut olmayacağını gösteriyor. Yılın en iyi premium Android telefonundaki önceki en düşük fiyattan 200 $ daha az olduğu için de popüler olacak.

Samsung Galaxy S23 Ultra, oldukça basit bir şekilde Android’in hüküm süren kralıdır. Güçlü ve esnek kamera kurulumu, çarpıcı fotoğraflar ve videolar için 200 MP birincil sensöre sahiptir ve hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh büyük pil, kullanıcıların daha uzun süreli kullanımın keyfini çıkarmasını sağlar. Samsung’un beş yıllık yazılım güncelleme taahhüdü güven vericidir, cihazın birinci sınıf malzemeleri ve canlı ekranı S Pen’in rahatlığıyla tamamlanır ve tümü Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy yonga seti tarafından desteklenir.

Bu Galaxy S23 Ultra anlaşması, siz buraya kadar okuduğunuzda sona ermiş olabilir. Öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

512GB Galaxy S23 Ultra, 400 $ indirimle Prime Day’den daha ucuz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow