ABD’deki OnePlus Nord N30, Nord CE 3 Lite’ın yeniden markası olabilir

TL;DR Ürün yazılımında tespit edilen kanıtlara göre, OnePlus Nord N30, OnePlus Nord CE 3 Lite’ın yeniden markalanmış hali olabilir. Nord CE 3 Lite, bu hafta Hindistan ve Avrupa’da piyasaya sürüldü. OnePlus, Nord N30 hakkında resmi olarak herhangi bir açıklama yapmadı. OnePlus, bu hafta Avrupa ve Hindistan’da Nord CE 3 Lite’ı piyasaya sürdü ve çok yönlü […]

ABD’deki OnePlus Nord N30, Nord CE 3 Lite’ın yeniden markası olabilir

TL;DR

  • Ürün yazılımında tespit edilen kanıtlara göre, OnePlus Nord N30, OnePlus Nord CE 3 Lite’ın yeniden markalanmış hali olabilir.
  • Nord CE 3 Lite, bu hafta Hindistan ve Avrupa’da piyasaya sürüldü.
  • OnePlus, Nord N30 hakkında resmi olarak herhangi bir açıklama yapmadı.

OnePlus, bu hafta Avrupa ve Hindistan’da Nord CE 3 Lite’ı piyasaya sürdü ve çok yönlü bir ürün ve OnePlus’ın portföyüne harika bir katkı sağladı. Yeni telefondan gördüklerinizi beğendiyseniz ve ABD’de alıp alamayacağınızı merak ettiyseniz, OnePlus’ta sizin için bir şeyler olabilir. OnePlus, Nord CE 3 Lite 5G’yi OnePlus Nord N30 5G olarak ABD’ye getiriyor olabilir.

OnePlus forum üyesi Some_Random_Username kanıt bulundu Nord CE 3 Lite’ın OnePlus Nord N30 olarak potansiyel bir yeniden markası. Bu ipuçları, Nord CE 3 Lite ile birlikte gelen A.07 yazılım yapısı aracılığıyla tespit edildi.

Kuzey N30 ABD

OnePlus forumlarında Some_Random_Username

Yukarıdaki ekran görüntüsünde, aynı telefonun (product.type özelliği aracılığıyla referans verildiği üzere) Hindistan’da OnePlus Nord CE 3 Lite 5G ve ABD’de OnePlus Nord N30 5G olarak satılacağını görebilirsiniz. Ayrıca OnePlus, telefonu T-Mobile ve muhtemelen Metro by T-Mobile gibi taşıyıcılar aracılığıyla da satmayı düşünüyor olabilir. Hatırlamak gerekirse, OnePlus Nord N300, T-Mobile tarafından T-Mobile ve Metro aracılığıyla da satıldı, bu nedenle yeni telefonun bu satış kanallarını takip etmesi için bir öncelik var.

Forum dizisi ayrıca Nord N30 için 2ABZ2-AA534 FCC kimliğinin kanıtlarından bahseder. Ancak, listeleme henüz yayında değil, bu nedenle aynı konuda yorum yapamayız.

Bir Nord N30’dan ne beklenir?

OnePlus, Nord N30 cihazının piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak ABD’deki önceki Nord cihazları, başarı paylarını adil bir şekilde gördüler, bu nedenle Nord N20’nin halefini görmek konusunda iyimseriz. Nord N30’un Nord CE 3 Lite ile aynı telefon olup olmayacağı henüz belli değil.

ABD’ye gelirse Nord N30’un fiyatlandırmasından emin değiliz. Bununla birlikte, Nord CE 3 Lite, İngiltere’de 299 £ (~ 371 $) fiyatla satışa sunuldu.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G, Avrupa’da 6,72 inç 120 Hz LCD panel, Snapdragon 695 SoC ve 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile birlikte gelir. Hindistan da 256 GB depolama seçeneği alıyor. Birincil arka kamera, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro sensörün yanı sıra 16MP selfie kamerası ile tamamlanan 108MP’lik bir atıcıdır. 5.000 mAh pil, 67W hızlı şarj desteği sunar.

ABD’deki OnePlus Nord N30, Nord CE 3 Lite’ın yeniden markası olabilir

Teknory