Acura, Batman’dan Esinlenen Sınırlı Üretim TLX Type S PMC Edition’ı Tanıttı

Acura’nın Ohio, Marysville’deki Performans Üretim Merkezi – arkadaşlarına PMC – Mercedes’in AMG kalıbındaki lüks modellerin performansa özel yeniden üretimlerinin üreticisi olan şirketin skunkworks’ü. TLX PMC Sürümü Gotham Gray, bu nedenle, Bruce Wayne’in ısrar edeceği türden yüksek performanslı, düşük miktarlı bir yol ve pist oyuncağı olan sınırlı bir koşunun sınırlı bir sürümüdür. Başına Acura basın bülteni, […]

Acura, Batman’dan Esinlenen Sınırlı Üretim TLX Type S PMC Edition’ı Tanıttı

Acura’nın Ohio, Marysville’deki Performans Üretim Merkezi – arkadaşlarına PMC – Mercedes’in AMG kalıbındaki lüks modellerin performansa özel yeniden üretimlerinin üreticisi olan şirketin skunkworks’ü. TLX PMC Sürümü Gotham Gray, bu nedenle, Bruce Wayne’in ısrar edeceği türden yüksek performanslı, düşük miktarlı bir yol ve pist oyuncağı olan sınırlı bir koşunun sınırlı bir sürümüdür.

Başına Acura basın bülteni, Gotham Grey TLX, aracın görsellerini maksimum stil için güncelleyerek kapı kolları, kapı eşikleri ve egzoz üzerindeki siyah süslerle mat metalik griyi ve ayrıca NSX’ten hemen çıkan siyah Y-kollu jantları işaret ediyor. Batworthy dış estetiği, son derece şık Red Milano iç mekanıyla tezat oluşturuyor. Karbon fiber elemanlar ve kontrast dikişler aracın uğursuz soğukluğunu baştan sona koruyor.

Her şeyin yeterince ayrıcalıklı gelmemesi ihtimaline karşı, alt konsolda aracın türünün yalnızca 50 tanesinden biri olduğunu gösteren ayrı ayrı numaralandırılmış bir plaket de olacak. Acura, 14 Mart’ta TLX Type S PMC Edition Gotham Gray’i duyurdu ve bu baharda tanesi 65.000 $’dan 50’lik sınırlı seriyi satacak. Wayne Malikanesi paranız varsa, hayatınızdaki kara kara düşünen kanunsuz için bir tane alın.

Teknory