Aladdin 2’nin İptali Söylentisi Canlı Aksiyon Disney Star’dan Samimi Yanıt Aldı: “Hayat Devam Ediyor”

Özet Aladdin 2, son saldırılar nedeniyle şu anda ilerlemiyor. Mena Massoud rolden ayrılmaya hazır ve ilerleme eksikliği üzerinde durmuyor. Potansiyel bir devam filmi yeni hikayeleri keşfedebilir ve Jasmine’in Sultana rolüne odaklanabilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Mena Massoud, olup olmadığına dair bir güncelleme veriyor Alaaddin 2 aslında ilerliyor mu, gitmiyor mu? Yeniden […]

Aladdin 2’nin İptali Söylentisi Canlı Aksiyon Disney Star’dan Samimi Yanıt Aldı: “Hayat Devam Ediyor”

Özet

  • Aladdin 2, son saldırılar nedeniyle şu anda ilerlemiyor.
  • Mena Massoud rolden ayrılmaya hazır ve ilerleme eksikliği üzerinde durmuyor.
  • Potansiyel bir devam filmi yeni hikayeleri keşfedebilir ve Jasmine’in Sultana rolüne odaklanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Mena Massoud, olup olmadığına dair bir güncelleme veriyor Alaaddin 2 aslında ilerliyor mu, gitmiyor mu? Yeniden yapımlarının mevcut olduğu dönemde Disney’in Alaaddin Klasik hikaye animasyon dünyasının dışında yeniden tasarlandığından film stüdyo için en büyük başarılardan biriydi. Disney, dünya çapındaki gişede bir milyar doların üzerinde hasılat elde ettikten sonra, Alaaddin 2 serinin potansiyel bir devamı olarak, ancak son zamanlarda çok az şey ortaya çıktı.

Yeni filminin tanıtımını yaparken Kurban Oyunu ile özel bir röportajda Ekran RantıMesut ayrıca Aladdin deneyimi ve bu rolü tekrar gözden geçirme konusunda bir geleceği olup olmadığı hakkında konuşmak için biraz zaman ayırdı. Herhangi bir ilerleme olup olmadığı sorulduğunda Alaaddin 2Massoud, SAG-AFTRA ve Amerika Yazarlar Birliği grevlerinin sona ermesinin ardından Disney filminin devamının nerede olduğunu, daha doğrusu nerede olmadığını anlattı. Hiçbir belirti olmamasına rağmen Alaaddin 2 Mesut da ilerlemeye hazır ve şunları paylaşıyor:

Mena Massoud: Herhangi bir güncellemem yok. Sanırım sizin de söylediğiniz gibi grev her şeyi askıya aldı. Uzun zamandır onu yerden kaldırmaya çalıştıklarını biliyorum ama nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Dinleyin, 2017’de çekim yaptık. Projeyi çekip tamamladığımızdan bu yana altı yıl geçti. Bana göre hayat bir noktada devam ediyor. Eminim onların da sebepleri vardır. Uzun zamandır uğraştıklarını biliyorum, dolayısıyla engellerin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Ama belki şimdi grev bittikten sonra onu yerden kaldırmaya çalışmaya devam edecekler.


Aladdin 2 Animasyonlu Devam Filmlerini Nasıl Düzeltebilir?

Olup olmayacağını zaman gösterecek Alaaddin 2 Aslında iptal edilmiş olsun ya da olmasın, potansiyel bir devam filminin hikaye için neler yapabileceğini düşünmeye değer. Orijinal animasyonlu Alaaddin Filmin bir değil iki tane doğrudan videoya çekilen devam filmi oldu. Aladdin: Cafer’in Dönüşü Ve Aladdin ve Hırsızlar Kralı. Her ikisi de Alaaddin devam filmleri karışık tepkiler aldı, çünkü her ikisi de orijinalinden önemli bir adım geride olduğu düşünüldü Alaaddin film.

Potansiyel canlı aksiyon durumunda Alaaddin 2devam filmi, bir canlı aksiyon uyarlaması yapmak yerine tamamen yeni bir hikaye hazırlamaktan fayda sağlayacaktır. Aladdin: Cafer’in Dönüşü. İtici unsurlardan biri, canlı aksiyon yeniden yapımına eklenen yeni unsurlardan biri olan Jasmine’in artık Agrabah Sultanı olarak hizmet etmesi olabilir. Alaaddin 2 Jasmine’le sonsuza kadar mutlu olmasına rağmen, adı geçen kahramanın o dünyaya nasıl uyduğuna da odaklanabilir.

Disney’in hurdaya çıkıp çıkmayacağını görmek ilginç olacak Alaaddin 2 ya da hala bunu şu ya da bu şekilde gerçekleştirmeye çalışıyorlarsa. Ancak zaman ne kadar uzun olursa, bunu yapmak o kadar riskli olacaktır. Alaaddin 2 İlk filmin vizyona girmesinden belli bir süre sonra. İnşallah kaderi Alaaddin 2 Grevler resmi olarak sona erdiğine göre, bu konuda daha geç değil, daha erken karar verilecek.

Teknory