Alan Wake 2: ‘Son Taslak’ Güncellemesi Yeni Game Plus ve Yeni Sonu İçeriyor Gelecek Hafta Çıkacak

Alan Wake 2, 27 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıktı ancak piyasaya sürülmesinden kısa bir süre önce geliştirici Remedy Entertainment, diğer şeylerin yanı sıra alternatif anlatım ve kabus zorluğuna sahip bir New Game Plus modunun geleceğini açıkladı . Dün gece The Game Awards 2023’te üç galibiyet alan Remedy, yukarıda adı geçen New […]

Alan Wake 2: ‘Son Taslak’ Güncellemesi Yeni Game Plus ve Yeni Sonu İçeriyor Gelecek Hafta Çıkacak

Alan Wake 2, 27 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıktı ancak piyasaya sürülmesinden kısa bir süre önce geliştirici Remedy Entertainment, diğer şeylerin yanı sıra alternatif anlatım ve kabus zorluğuna sahip bir New Game Plus modunun geleceğini açıkladı . Dün gece The Game Awards 2023’te üç galibiyet alan Remedy, yukarıda adı geçen New Game Plus modunu içeren “The Final Draft” güncellemesinin önümüzdeki hafta yayınlanacağını açıkladı.

Daha spesifik olarak, The Final Draft, Alan Wake 2’yi 11 Aralık Pazartesi günü yayınlayacak. Remedy’nin, en sadık hayranları arasında spekülasyonları ve teori oluşturmayı tetikleyeceğini söylediği Alan Wake’in hikayesine yeni bir son sunuyor. Ayrıca, yeni videolar ve el yazması sayfaları şeklinde bulabileceğiniz yeni bilgiler var.

“Oyuncular ilk oynayışlarında kazandıkları tüm Silahları, Takıları ve karakter yükseltmelerini elinde tutacaklar” Blog yazısı Nihai Taslak hakkında şunlar okunur. “Yeni Kabus Zorluk seviyesini denemek için en zorlu mücadeleyi aradığınızda bunlar işinize yarayacaktır. Yoğun düşmanlara, stratejik oynanışa ve becerilerinizin sınırlarını zorlayacak adrenalin pompalayan bir deneyime kendinizi hazırlayın.”

Kilidi açılmış tüm silahlarınızı, karakterler için mevcut olan ilk ayakkabı kutusunda bulacaksınız; bu nedenle, tüm silahlarınızla hemen oyuna başlamayı beklemeyin.

Remedy, Nihai Taslak güncellemesinin aynı zamanda çok sayıda hata düzeltmesi ve hafif performans optimizasyonları içerdiğini ve bunların Pazartesi günü güncellemeyle birlikte yayınlanacak olan tam güncelleme notlarında daha ayrıntılı olarak açıklanacağını söylüyor.

Alan Wake 2’nin Son Taslak güncellemesi, oyunu oynayabileceğiniz tüm platformlarda 11 Aralık Pazartesi günü saat 10:00 PT/13:00 ET’de yayınlanacak.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Alan Wake 2’yi inceleyin ve ardından Alan Wake 2’nin dün gece The Game Awards 2023’te kazandığı tüm galibiyetlere göz atın. Remedy’nin Control 2’deki son güncellemesi ve bundan sonraki Max Payne yeniden yapımları hakkında bilgi edinin.


Gelecek hafta Alan Wake 2’nin New Game Plus oynanışına mı başlayacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory