Alden Ehrenreich çarpıcı görüntüyle Yeşil Fener rolüne büründü

DC’nin Green Lantern konsept posterinde Alden Ehrenreich, Green Lantern’den Hal Jordan rolünde yer alıyor Çizgi roman uyarlamaları giderek daha popüler hale geliyor ve hayranlar potansiyel oyuncu seçimlerini duymaktan her zaman heyecan duyuyor! Önümüzdeki dönemde en çok konuşulan rollerden biri Fenerler Yeni DC Evrenindeki seri, Yeşil Fener olarak da bilinen Hal Jordan’ın dizisidir. Bu ikonik karakteri […]

Alden Ehrenreich çarpıcı görüntüyle Yeşil Fener rolüne büründü

DC’nin Green Lantern konsept posterinde Alden Ehrenreich, Green Lantern’den Hal Jordan rolünde yer alıyor

Çizgi roman uyarlamaları giderek daha popüler hale geliyor ve hayranlar potansiyel oyuncu seçimlerini duymaktan her zaman heyecan duyuyor! Önümüzdeki dönemde en çok konuşulan rollerden biri Fenerler Yeni DC Evrenindeki seri, Yeşil Fener olarak da bilinen Hal Jordan’ın dizisidir. Bu ikonik karakteri kimin oynayacağına dair pek çok söylenti olsa da, sanatçı Jaxson Derr’in hayran yapımı çarpıcı bir konsept çizimi hayranlarını gerçekten heyecanlandırdı!

Hayranların sanatı ve hayal gücü sınır tanımıyor, Alden Ehrenreich’in ikonik Yeşil Fener zümrüt kostümünü giydiğini gösteren çarpıcı bir fotoğrafta da görülüyor! Pek çok filmdeki etkileyici performansıyla tanınan Ehrenreich, cesur ve yiğit Hal Jordan’ı canlandırmak için ideal bir aday gibi görünüyor. Onu canlı yeşil kıyafetle sergileyen bu konsept çizimi, çizgi roman dünyasında tartışmalara yol açtı!

Şu anda Ehrenreich’in Green Lantern karakterine veya Green Lantern karakterine katılımına ilişkin resmi bir açıklama yok. Fenerler seri.

Yine de, Alden Ehrenreich’in Yeşil Fener’in Hal Jordan’ı olarak neye benzeyebileceğini keşfederken hayranların hayal gücüne dalarken bize katılın!

Alden Ehrenreich, Green Lantern’in Hal Jordan’ı rolünde neye benziyor?

Sanatçının yarattığı çarpıcı yeni poster karşısında hayran kalmaya hazırlanın Jaxson Derr“karakterlere ve hikayelere hayat verme” konusunda uzmanlaşmış. Olağanüstü bir beceriyle, Alden Ehrenreich’i Yeşil Fener Hal Jordan olarak tasvir ediyor ve süper kahraman yeteneklerini nefes kesici bir şekilde sergiliyor.

Kontrol et aşağıdaki poster ve daha önce hiç olmadığı gibi DC’nin Green Lantern’in olağanüstü dünyasına taşınmaya hazırlanın!

Lantern dizisinde Hal Jordan/Green Lantern’ı kim canlandırıyor?

Ne yazık ki şu anda merakla beklenen DC TV dizisinin oyuncu seçimi konusunda sınırlı bilgi mevcut. Karakterle ilgili bir gösterinin hala devam ettiği söyleniyor. Ekran Rantı, Oyuncu kadrosu henüz onaylanmadı ve senaristlerin ve oyuncuların devam eden grevleri dizinin genel prodüksiyonunu geriletebilir.

Bir yandan not olarak Nathan Fillion, yakında vizyona girecek 2025 DC filminde Yeşil Fener rolünü üstlenecek. Süpermen: MirasJames Gunn’ın yönettiği. O yapacak bildirildiğine göre Yeşil Fenerlerden biri olan Guy Gardner karakterini canlandırıyor.

Bununla birlikte, DC dizisinde Hal Jordan’ı potansiyel olarak kimin canlandırabileceğine dair pek çok hayran önerisi ve söylenti ortaya çıktı. Bazıları önerilen aktörler katmak:

Hayranların favorilerine katılıyor musunuz? Yoksa cesur Hal Jordan’ı kimin oynayacağı konusunda daha iyi bir seçeneğiniz var mı? Yorumlarda bize ne düşündüğünüzü söyleyin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow