Altı Figürlü Süper Araba Aaron Carter Hediye Olarak Aldı

Arabanın 2022 modeli olduğunu belirten Instagram resim yazısına rağmen Carter, başlıkta aslında kilometre sayacında 4.000 mil olan bir 2017 modeli olduğunu açıkladı. Görünüşe göre menajeri tarafından kendisine hediye edilmiş ve iddiaya göre 255.000 dolara mal olmuş. Şarkıcının süper arabası, arka tekerleklere güç sağlayan doğal emişli 5.2 litrelik bir V10 motorun nezaketiyle 602 beygir gücüne sahip …

Altı Figürlü Süper Araba Aaron Carter Hediye Olarak Aldı

Arabanın 2022 modeli olduğunu belirten Instagram resim yazısına rağmen Carter, başlıkta aslında kilometre sayacında 4.000 mil olan bir 2017 modeli olduğunu açıkladı. Görünüşe göre menajeri tarafından kendisine hediye edilmiş ve iddiaya göre 255.000 dolara mal olmuş. Şarkıcının süper arabası, arka tekerleklere güç sağlayan doğal emişli 5.2 litrelik bir V10 motorun nezaketiyle 602 beygir gücüne sahip bir üstü açılır yumuşak tavanlı 2017 Huracan Spyder gibi görünüyordu. araba ve sürücü). 2017 Huracan Spyder, sıfırdan 62 mil / saat hıza sadece 3,6 saniyede çıkabiliyor ve 198 mil / saat maksimum hıza ulaşıyor. Huracan’ın bu versiyonunu almaya değer kılan şey, bir yarış makinesinden uysal bir şehir kruvazörüne uygun bir şekilde dönüşmesidir. motor1.

2017 Huracan Spyder’ın 8.500 rpm’ye kadar devir alabilmesi ve gerektiğinde köşeleri alelacele kesmesi dışında “bir Camry kadar kolay sürülmesi” kadar kolay olduğu söyleniyor. Bu tür bir çok yönlülük, dinamik yaşam tarzlarına ayak uydurabilecek arabalara sıklıkla ihtiyaç duyan ünlüler için kesinlikle uygun görünüyor. Carter’ın son araba gönderisi zaten göz kamaştırıcı altı haneli bir fiyat etiketi gösterse de, Huracan Spyder, fiyatını 280.000 dolara kadar çıkarabilen seçeneklerle daha da pahalıya mal olabilir. Ne yazık ki, şarkıcının Lambo’sunun artık yeni bir sahibine ihtiyacı olacak. Kesin olan bir şey var ki, bundan sonra Carter’ın Huracan Spyder’ının direksiyonuna kim geçerse, kesinlikle pahalı fiyatı kadar büyük bir yıldız gibi hissedecek.

Teknory