‘Altıncı His’ Yıldızı Bruce Willis’in Desteğini Almayı Düşünüyor

Buena Vista aracılığıyla Yirmi yılı aşkın bir süre geçti, ancak hayranlar hala ikonik, ruh burkan dönüşü hakkında duygusallaşıyor. Altıncı His. M. Night Shyamalan’ın yönettiği ve başrolünde Bruce Willis’in oynadığı film olağanüstü bir başarıydı ve hala tüm zamanların en çok izlenen ve övülen doğaüstü korku filmleri arasında sayılıyor. Willis’in performansı, tüm zamanların en büyük ve çok […]

‘Altıncı His’ Yıldızı Bruce Willis’in Desteğini Almayı Düşünüyor

Buena Vista aracılığıyla

Yirmi yılı aşkın bir süre geçti, ancak hayranlar hala ikonik, ruh burkan dönüşü hakkında duygusallaşıyor. Altıncı His. M. Night Shyamalan’ın yönettiği ve başrolünde Bruce Willis’in oynadığı film olağanüstü bir başarıydı ve hala tüm zamanların en çok izlenen ve övülen doğaüstü korku filmleri arasında sayılıyor.

Willis’in performansı, tüm zamanların en büyük ve çok yönlü oyuncularından biri olarak konumunu sağlamlaştıran inanılmaz miktarda övgü aldı. Çok yakın bir zamanda, eski yardımcı yıldızlarından biri, onunla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı. Zor Ölüm o zamanlar sektörde zaten büyük bir isim olan yıldız. Ayrıca çekimler sırasında onunla olan etkileşiminden de bahsetti. Bahsettiğimiz kişi, derinden sorunlu bir adam ve Willis’in Malcolm Crowe’unun eski bir hastası olan Vincent Gray’i oynayan Donnie Wahlberg.

Aktör için, sahne filmin geri kalanının temelini oluşturduğundan, çığır açan bir performans gerektiren zorlu bir roldü. Wahlberg, bu zor zamanda Willis’in çekimler boyunca desteğini ve cesaretlendirmesini aldığını ve bunun da setteki olumlu deneyimine işaret ettiğini hatırlıyor. Bu gece eğlence.

Onunla çalıştığım zamanlarda, Bruce bana karşı çok iyiydi. Bruce çok destekleyiciydi… O sadece arkamı kolladı… Onunla çalışmak ve onu tanımak büyük bir heyecandı. Birlikte yaptığımız sahne bile tek bir sahne ama onu izliyordum ve o günkü kadar çılgınca ‘O çok teknik biri’ dedim. İşaretini vurur ve ardından duyguya gider. O sadece çok yardımsever ve destekleyiciydi.”

Wahlberg’in açıklamasına göre Bruce’un desteği ve teşviki filmin çekimleriyle sınırlı kalmamış, galada Wahlberg’i iyi işinden dolayı tebrik etmiş ve bu deneyimin kendisi için harika bir örnek oluşturduğunu söylemiş,

“Prömiyerine gittiğimiz zamanı hatırlıyorum. Altıncı His bana sarılmaya devam etti ve ‘Çok iyi iş çıkardın’ dedi. Çok iyi yaptın. Filme gerçekten yardımcı oldunuz ama daha sonra konuştuğumuzda ‘Ne düşünüyorsun? Sence bu film iyi iş çıkaracak mı?’ Senaryoyu sevdim ve ‘Bu şimdiye kadarki en büyük film olacak’ dedim. Ve ‘Gerçekten mi? Öyle mi düşünüyorsun?’ Çok alçakgönüllü ve meraklıydı ve hiçbir şey varsaymıyordu ve küstah değildi.

[It] onun karşısında olmak kariyerimde gerçekten büyük bir andı. Arkamı kolladı ve… çok destekleyiciydi ve gösterdiğim çaba için çok minnettardı. O filmden inanılmaz bir güven duygusuyla ayrıldım. Beni desteklemeseydi, bu güvene sahip olabilir miydim bilmiyorum. Şu an burada olur muydum bilmiyorum. İşte bu kadar etkiliydi… Benim için dünyalara bedeldi ve sonra onun ne kadar alçakgönüllü olduğunu görmek çok etkileyiciydi. Kariyerime bugüne kadar bu şekilde yaklaşmaya çalışıyorum.

Frontotemporal demans teşhisi konan Willis, geniş bir hayran kitlesine sahip oyunculardan biri ve rol arkadaşlarına karşı cesaret verici tavrının ifşa edilmesi, konumu göz önüne alındığında kurs için eşittir.

Teknory