Amazon, 3 Günlük Siber Pazartesi İndirimini Duyurdu, Fırsatları Önizledi

Amazon, farklı avantajlar ve ünlü tavsiyeleri hakkında konuşmanın yanı sıra merak perdesini kaldırdı kısa bir süre sonra hangi marka ve ne tür ürünlere indirimli fiyatla sahip olabileceğiniz hakkında konuştuk. Bu özel Siber Pazartesi anlaşmaları 26 Kasım 2022 12:01 PST’de başlayacak ve 28 Kasım Pazartesi 23:59 PST’de sona erecektir. Fırsatlar devam ederken, bazı ürünlerde %70’e varan […]

Amazon, 3 Günlük Siber Pazartesi İndirimini Duyurdu, Fırsatları Önizledi

Amazon, farklı avantajlar ve ünlü tavsiyeleri hakkında konuşmanın yanı sıra merak perdesini kaldırdı kısa bir süre sonra hangi marka ve ne tür ürünlere indirimli fiyatla sahip olabileceğiniz hakkında konuştuk. Bu özel Siber Pazartesi anlaşmaları 26 Kasım 2022 12:01 PST’de başlayacak ve 28 Kasım Pazartesi 23:59 PST’de sona erecektir. Fırsatlar devam ederken, bazı ürünlerde %70’e varan tasarruflara güvenebilirsiniz.

Çoğu zaman olduğu gibi Amazon, Echo ve Fire TV’leri içeren kendi Alexa özellikli cihazlarında %70’e varan tasarrufla indirim yapacak. Ring ve Blink ev güvenlik ürünleri %60’a varan indirimler görecek. En iyi kalitede çalınan iyi bir melodiden hoşlanıyorsanız, en iyi markalardan bazılarının (Bose, JBL, Skullcandy, Shokz ve Sony gibi) kulaklıklarının, hoparlörlerinin ve kulaklıklarının 40’a kadar çıkacağını duymaktan memnun kalacaksınız. % çok daha ucuz.

Siber Pazartesi’de her şey teknolojiden ibaret değil. Anastasia Beverly Hills gibi en iyi güzellik markalarından bazıları %55’e varan indirimli olacak. Kıyafet alışverişi yapanlar, Gap kıyafetlerinde %50, ardından Amazin Essentials ve Carter’s’ta %45 indirimden yararlanacak. DASH, Mr. Coffee, BLACK+Decker ve Solo Stove gibi markaların maksimum %50’ye varan fiyat indirimleri sunduğu ev için de pek çok şey var. Son olarak Amazon, çocuklar için LEGO setleri, Marvel oyuncakları, e-bisikletler ve e-scooter’lar ve evcil hayvanlar için Snoop Doggie Doggs ürünleriyle, tümü yaklaşık %30 indirimle küçükler için bol eğlence vaat ediyor. .

En iyi Kara Cuma fırsatlarından bazıları çoktan çıktı, bu nedenle alışveriş yapmak istiyorsanız favori akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar seçimlerimize göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow