Amazon Prime’ın Fallout TV Uyarlaması Önümüzdeki Nisan’da Yayınlanacak

Amazon Studios, 2020 yılında bir Fallout dizisi hazırladığını duyurmuştu. Duyurulmasının üzerinden üç yıl geçtikten sonra dizinin 12 Nisan 2024’te gösterime gireceğini artık biliyoruz. kısa duyuru teaserı altında. Pek çok yüksek profilli video oyunu uyarlamasında olduğu gibi, proje de oldukça büyük isimlere bağlı. Jonathan Nolan ve Lisa Joy (arkasındaki evli ikili) Batı dünyası) Bethesda Game Studios’un […]

Amazon Prime’ın Fallout TV Uyarlaması Önümüzdeki Nisan’da Yayınlanacak

Amazon Studios, 2020 yılında bir Fallout dizisi hazırladığını duyurmuştu. Duyurulmasının üzerinden üç yıl geçtikten sonra dizinin 12 Nisan 2024’te gösterime gireceğini artık biliyoruz. kısa duyuru teaserı altında.

Pek çok yüksek profilli video oyunu uyarlamasında olduğu gibi, proje de oldukça büyük isimlere bağlı. Jonathan Nolan ve Lisa Joy (arkasındaki evli ikili) Batı dünyası) Bethesda Game Studios’un sahibi Todd Howard ile birlikte yönetici yapımcılardır. Dizide Walton Goggins rol alacak (Haklı) ve oyun hayranlarının büyük beğeni toplayan League of Legends serisinde Jinx’in sesi olarak tanıyacağı Ella Purnell Gizemli. Dizinin çekimleri Temmuz 2022’de başladı.

Son birkaç yıldır video oyunu uyarlamaları giderek daha iyi hale geliyor. Bu yıl HBO’da da durum farklı değil Bizden geriye kalanlar Ve Süper Mario Kardeşler Filmi tüm yılın en büyük hitlerinden ikisi. Umarım Fallout’u da takip ederiz.


Amazon’un Fallout serisi için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory