Amber Heard, Johnny Depp ile Hakaret Kavgasını Anlaştığını Söyledi

Ev film Haberleri Amber Heard, Johnny Depp ile Hakaret Kavgasını Anlaştığını Söyledi Amber Heard, aktör arkadaşı ve eski kocası Johnny Depp ile yıllarca süren bir halk mücadelesinden sonra karalama mücadelesini bitirdiğini açıkladı. kehribar duydum eski kocasıyla olan iftira mücadelesini bitirdiğini söyledi Johnny Depp. Mayıs ayında, Karayip Korsanları aktör, Heard’ı 50 milyon dolarlık hakaret davası için […]

Amber Heard, Johnny Depp ile Hakaret Kavgasını Anlaştığını Söyledi

Amber Heard, aktör arkadaşı ve eski kocası Johnny Depp ile yıllarca süren bir halk mücadelesinden sonra karalama mücadelesini bitirdiğini açıkladı.


kehribar duydum eski kocasıyla olan iftira mücadelesini bitirdiğini söyledi Johnny Depp. Mayıs ayında, Karayip Korsanları aktör, Heard’ı 50 milyon dolarlık hakaret davası için mahkemeye çıkardı. Oldukça duyurulan duruşma, Heard’ın 2018’de The Washington Post için yazdığı köşe yazısının bir sonucuydu. Heard, makalesinde Hollywood’da cinsel taciz ve saldırı kurbanı olarak yaşadığı deneyimi ayrıntılarıyla anlatıyor ve kendisini “aile içi şiddeti temsil eden tanınmış kişiHeard, Depp’ten doğrudan adıyla bahsetmese de, makalenin rollerini kaybetmesinin nedeni olduğunu öne sürerek, makalenin kişisel hayatını ve kariyerini büyük ölçüde etkilediğini iddia etti. Bu yıl jürinin Depp’in lehine taraf olduğu Virginia mahkeme salonu ona 10 milyon dolar ve Heard 1 milyon dolar verdi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Her iki taraf da kararı temyiz ederken, şimdi Duyulmuş Instagram’da yaptığı bir açıklamada Depp’e karşı açtığı karalama karalama mücadelesini sonuçlandırdığını açıkladı. Heard, Amerikan hukuk sistemiyle ilgili hayal kırıklığını not ederek, “korunmasız tanıklık, eğlence ve sosyal medya yemi olarak kullanıldı” Jürinin kararı, hem Depp hem de Heard’un kendilerine düşen payı ödemesi ile yürürlükte kalacak. Aşağıdaki Heard’ın açıklamasına bakın:

İlgili: Her Johnny Depp Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı


Amber Heard’ün Kariyerinde Sırada Ne Var?

Aquaman'de Amber Heard

Heard’den gelen son güncelleme, ikisi arasında yıllarca süren hukuk mücadelesinin sona erdiğini gösteriyor gibi görünüyor. 2020’de, Depp’in İngiliz tabloid gazetesine dava açtığını gören benzer bir dava Birleşik Krallık’ta gerçekleşti. Güneş ona ” dedikleri bir parça içinkarısı döven” Heard ayrıca ifade verdi, ancak Depp iftira davasını kaybetti. 2022’deki duruşmada karar açıklandıktan sonra Heard, yargıcın reddettiği bir yanlış yargılama davası açtı. Depp’in hukuk ekibi de anlaşmayı kutlayan bir açıklama yaptı (aracılığıyla THR), diyorlar”Bu süreç boyunca önceliğinin gerçeği gün ışığına çıkarmak olduğunu açıkça belirten Bay Depp için bu acı verici bölümün kapısını resmen kapatmaktan memnuniyet duyuyoruz..”

Duruşma hakkında bir film iken, Sıcak Çekim: Depp/Heard Denemesi, Tubi’ye çoktan düştü, hem Heard hem de Depp yavaş yavaş oyunculuğa geri dönüyor. Heard, DC’de Mera olarak geri dönecek Aquaman ve Kayıp Krallık, ancak filmdeki rolünün etrafında çok fazla spekülasyon var. Heard, sahnelerinin DC Films’in o zamanki başkanı Walter Hamada, duruşma sırasında ifade verirken bu söylentileri hızla yalanladı. Ayrıca New York’lu bir psikiyatristi oynayacak. Ateşte. Hollywood’un en üretken kariyerlerinden birine sahip olan Depp, Maïwenn’in dönem yazısında Kral XV. Louis olarak geri dönecek. Jeanne Du Barry2023’te piyasaya sürülecek.

Hem Heard hem de Depp’in geçmişi geride bırakmak istedikleri açık. Umarım, davayı çevreleyen medya çılgınlığı, merakla beklenen bir sonraki bölümü gölgede bırakmaz. Aquaman. Heard’ün yasal sıkıntılarının filmin başarısını etkileyip etkilemeyeceğini görmek ilginç olacak, ancak sonunda onunla Depp arasındaki toz yatıştığında ve film bir yıl sonra, her ikisinin de bir şansı var. Duyulmuş ve Depp medya sirkinden uzaklaşabilecek ve kariyerlerine devam edebilecekler.

Sonraki: Karayip Korsanları: Johnny Depp Jack Sparrow’u Emekli Etmekte Haklı

Kaynak: kehribar duydumTHR

Teknory