Amiral gemisi telefonda 50 $ tasarruf etmek için Galaxy S24’ü rezerve edin

Artık bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 17 Ocak’ta gerçekleşeceği doğrulandı. Samsung Galaxy S24 serisinin o gün piyasaya sürüleceği ve ön siparişlerin de etkinlikle aynı anda başlayacağı konusunda hiçbir şüphe yok. Bugünden itibaren Galaxy S24 telefonunuzu rezerve edebilir ve bunun için kendinize 50$ Samsung Kredisi kazanabilirsiniz. Android telefonu rezerve etmek, lansmandan sonra telefon için ön sipariş […]

Amiral gemisi telefonda 50 $ tasarruf etmek için Galaxy S24’ü rezerve edin

Artık bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 17 Ocak’ta gerçekleşeceği doğrulandı. Samsung Galaxy S24 serisinin o gün piyasaya sürüleceği ve ön siparişlerin de etkinlikle aynı anda başlayacağı konusunda hiçbir şüphe yok. Bugünden itibaren Galaxy S24 telefonunuzu rezerve edebilir ve bunun için kendinize 50$ Samsung Kredisi kazanabilirsiniz. Android telefonu rezerve etmek, lansmandan sonra telefon için ön sipariş verme zorunluluğunu kesinlikle ortadan kaldırır.

Açık olmak gerekirse, Samsung etkinliği onayladı ancak piyasaya sürülecek telefonun adını vermedi. Bununla birlikte, tüm sızıntılar ve söylentilerin yanı sıra yılın bu zamanında Galaxy S serisindeki en yeni telefonların piyasaya sürülme geçmişi, Galaxy S24’ün ayırdığınız ürün olduğuna neredeyse tamamen güvenebileceğiniz anlamına geliyor. O gün büyük bir sürpriz yaşanırsa rezervasyonunuza göre hareket etmemeyi seçebilirsiniz.

Herhangi bir ödeme detayını vermeniz bile rezervasyon veya gereklilik açısından size herhangi bir maliyet getirmez. Samsung’a adınızı ve e-posta adresinizi vererek hızlı bir form doldurmanız yeterli. Bu, Galaxy S24 veya kardeşlerinden biri piyasaya sürüldüğünde ön sipariş vermekle ilgilendiğinizi gösterir; bu noktada 50 ABD Doları tutarındaki Samsung Kredisini satın alma maliyetinizden mahsup edebilirsiniz. Ayrıca, Samsung’un en son teknolojisinde sunduğu bilinen ücretsiz depolama yükseltmesi gibi bu krediyle elde edebileceğiniz başka avantajlara dair söylentiler de var.

Rezervasyonunuzu kaydetmek için yalnızca 16 Ocak’a kadar zamanınız var. Bu sürenin sonunda taahhüt gerektirmeyen bu ekstra fırsatı kaçırmış olacaksınız. Aşağıdaki widget’ı kullanarak rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.

Bir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edinBir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edin

Bir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edin

50$’a kadar Samsung kredisi kazanın!

Samsung yakında yeni Galaxy cihazlarını piyasaya sürecek. Samsung.com veya Shop Samsung Uygulaması aracılığıyla rezervasyon yaptığınızda, 2 Ocak ile 16 Ocak tarihleri ​​arasında bir cihaz için ön sipariş verdiğinizde 50 ABD Doları Samsung Rezerv Kredisi almaya hak kazanacaksınız.

Amiral gemisi telefonda 50 $ tasarruf etmek için Galaxy S24’ü rezerve edin

Teknory