Ana de Armas, Keanu Reeves’in John Wick İle Balerin Dövüş Sahnesini Taklit Etti

Ev film Haberleri Ana de Armas, Keanu Reeves’in John Wick İle Balerin Dövüş Sahnesini Taklit Etti Ana de Armas, Ballerina’nın Keanu Reeves’ten John Wick ile olan dövüş sahnesiyle dalga geçiyor ve spin-off filminin çekimlerine dört ay varken rol arkadaşını övüyor. Ana de Armas onunla dalga geçiyor Balerin Keanu Reeves’in John Wick ile dövüş sahnesi. Balerin […]

Ana de Armas, Keanu Reeves’in John Wick İle Balerin Dövüş Sahnesini Taklit Etti

Ana de Armas, Ballerina’nın Keanu Reeves’ten John Wick ile olan dövüş sahnesiyle dalga geçiyor ve spin-off filminin çekimlerine dört ay varken rol arkadaşını övüyor.


Ana de Armas onunla dalga geçiyor Balerin Keanu Reeves’in John Wick ile dövüş sahnesi. Balerin beşinci taksitidir. John Wick franchise ve Armas’ı ilk kez John Wick 3: Bölüm 3 – Parabellum ve daha önce balet Unity Phelan tarafından canlandırılmıştı. Nisan 2022’de Lionsgate tarafından resmi olarak duyurulan filmin çekimleri Kasım ayında Prag’da başladı.


Açık Bu Gece GösterisiArmas bir Balerin Reeves ile provasını yaptığı dövüş sahnesi. Sık sık onu “bırakan dublörleri çekmenin zorluğunu paylaşıyor”yara” ve “çürük” Ancak John Wick oyuncusu ile yaptığı provadan sonra şaka yaptığında “artık şikayet edemiyorum” dublörlerini yaparken sergilediği kolaylık ve profesyonellik nedeniyle. Aşağıdaki sahneyle ilgili Armas’ın tam alıntısına göz atın:

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Dört aydır Prag’da çekim yapıyoruz. Daha önümüzde bir ay var. Ve acı çekiyorum. Biliyorsun, vücudum, sırtım, her şeyim ağrıyor. Şikâyet ediyorum, acıyorum, bereliyim. Bond on beş dakikaydı. Bu bütün bir film, başka bir seviye. Ama geçen gün, Keanu ve ben çok zor dublör sahnemizin provasını yapıyorduk ve bu adam beni yuvarlayıp fırlatıyor ve çılgınca numaralar yapıyor. Ve ben – artık şikayet edemem. Çünkü yapıyor! O gerçekten en iyisidir.

İlgili: Balerin Zaman Çizelgesi John Wick 4. Bölüm Problemi Oluşturma Riskleri


John Wick Spinoff Balerin Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Ana de Armas yağmurda

Onun stintlerinden sonra Ölmek için Zaman Yok ve Gri Adam, Armas, sahne çalan performanslarıyla yetenekli bir aksiyon yıldızı olduğunu kanıtladı ve birçok kişi, spin-off’un başına geçmesi için oyuncu kadrosunu övdü. Armas’tan Rooney ve Reeves’ten John Wick’e ek olarak, Balerin Winston Scott (Ian McShane), “Yönetmen” (Anjelica Huston) ve Charon (Lance Reddick) gibi diğer franchise karakterlerini içerecek. Gabriel Byrne, Norman Reedus ve Catalina Sandino Moreno da açıklanmayan rollerde yer aldı. Senaryoyu kaleme alan John Wick 3 ve 4 yazar Shay Hatten, Armas tarafından bizzat seçilen Emerald Fennell ile birlikte. Len Wiseman, en iyi bilinen yeraltı dizisi, filmin yönetmenliğini üstleniyor.

Hikaye olaylardan önce geçecek John Wick: Bölüm 4, filmin daha önce vizyona girmesine rağmen. İçinde John Wick 3, Rooney hâlâ suikastçı olmak için eğitim gören bir balerin; Bu beşinci taksit, Rooney’yi ailesini öldüren katillerin peşine düşerken tam teşekküllü bir suikastçı olarak görecek. Hikaye hakkında çok az şey açıklandı, ancak hikaye şüphesiz serinin benzersiz yeraltı suç dünyasının yapıları içinde geçecek ve aksiyon sekansları da karakteristik olarak şık ve renkli olacak. Gibi seleflerdeki hayal kırıklığı yaratan uygulamadan sonra Karadul ve Kızıl Serçe, İzleyiciler özellikle filmin balerin-suikastçı konseptini nasıl yorumlayacağını merakla bekliyor.

Balerin bir televizyon şovu olsa da, serinin ilk spin-off’unu işaret ediyor, Kıta, aynı zamanda üzerinde çalışılan; Halle Berry, başrolünü oynadığı bir filmle de ilgilendiğini ifade etti. John Wick 3 karakter Sofya. Armas’tan Rooney, filmin başarılı olması durumunda tek başına kadın liderliğindeki yepyeni bir diziyi başlatma potansiyeline sahip. Bu, ezici bir çoğunlukla erkek egemen olan bir franchise’da özellikle dikkate değer olacaktır. Henüz bir çıkış tarihi görünmüyor, ancak izleyiciler en azından dört gözle bekleyebilir. John Fitil 4 24 Mart’ta sinemalara geliyor.

Sonraki: Balerinli Keanu Reeves, 1 John Wick Hikayesini Mükemmel Bir Şekilde Çevirebilir

Kaynak: Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi

Anahtar Yayın Tarihleri

  • john-wick-4-poster

Teknory