Andor 2. Sezon daha erken yayınlanabilir – ancak bir sorun var

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-22T11:30:17 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-22T11:36:14 Dizi sorumlusu Tony Gilroy’a göre Andor 2. Sezon’un gelecek yılın sonundan önce gelmesi pek olası değil, ancak tamamen imkansız da değil. Star Wars prequel serisinin ilk sezonu olan Andor 1. Sezon finali bu hafta Disney+’ta yayınlanacak. Luthen Rael’in bir Jedi olduğu ortaya çıkacak mı ve Dedra Meero, […]

Andor 2. Sezon daha erken yayınlanabilir – ancak bir sorun var

Yayınlanan: 2022-11-22T11:30:17

Güncellenmiş: 2022-11-22T11:36:14

Dizi sorumlusu Tony Gilroy’a göre Andor 2. Sezon’un gelecek yılın sonundan önce gelmesi pek olası değil, ancak tamamen imkansız da değil.

Star Wars prequel serisinin ilk sezonu olan Andor 1. Sezon finali bu hafta Disney+’ta yayınlanacak. Luthen Rael’in bir Jedi olduğu ortaya çıkacak mı ve Dedra Meero, Cassian’ı yakalayabilecek mi? Zaman gösterecek.

Gösteri, hayranları şaşırttı ve birçok kişi, serinin şimdiye kadar ürettiği en iyi şeylerden biri olduğuna inanıyor. Ancak bu alkış, bölümü beklemeyi katlanılması daha da zorlaştıracağı için buruk ve tatlı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Andor’un bir süreliğine uzakta olmasını kabul etmeye başlayabiliriz ama küçük bir ihtimal de olsa beklenenden daha erken dönebilir.

Andor Sezon 2, daha fazla parayla daha erken yayınlanabilir

ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcıGilroy, çekimlerin bu hafta başladığını açıkladı, ancak Ağustos 2023’e kadar bitmeyecek. Bu nedenle, büyük bir nakit enjeksiyonu almadığı sürece 2. Sezonun 2023’ten önce düşme olasılığı düşük.

“Süreçleri hızlandırabileceğiniz tek yer postadır ve postada hızlandırmanın tek yolu paradır ve para sıkıdır” dedi.

“Yani, gerçekten bilmiyorum, önümüzdeki Mayıs veya Haziran ayında ciddi bir motivasyon olmalı. Birisinin ‘Vay canına, buna gerçekten ihtiyacımız var ve X’i ödemeye hazırız’ demesi gerekirdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Rogue One, üzerine para koyarsanız gerçekten çok hızlı gönderi yapabileceğinizi kanıtladı. Sadece çok, çok, çok pahalı.”

Andor 2. Sezon muhtemelen ilk sezona benzer bir zaman çizelgesini takip edecek. “Geçmiş bir yüklem ise ve daha önce yaptığımız şeyi yaparsak, aynı programa göre olacaktır. İki yıl sonra çıkacak,” diye ekledi Gilroy.

Andor 12. Bölüm, 23 Kasım’da yarın Disney+’ta. Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory