Android’de Mesajları Değiştirmek İçin En İyi 5 SMS Uygulaması Alternatifi

Handcent 5 üzerinden 4,5 yıldız ve bir milyonun üzerinde indirmeye sahiptir. Aynı zamanda özellikler açısından en sağlam olanlardan biridir. Birkaç isim vermek gerekirse, çeşitli arka plan, yazı tipi, zil sesi ve bildirim seçenekleri aracılığıyla gelen kutunuzun görünümünü ve hissini özelleştirmek için bolca yer vardır. Ayrıca, bir SMS uygulaması için ihtiyaç duyacağınız diğer temel işlevlerin yanı […]

Android’de Mesajları Değiştirmek İçin En İyi 5 SMS Uygulaması Alternatifi

Handcent 5 üzerinden 4,5 yıldız ve bir milyonun üzerinde indirmeye sahiptir. Aynı zamanda özellikler açısından en sağlam olanlardan biridir. Birkaç isim vermek gerekirse, çeşitli arka plan, yazı tipi, zil sesi ve bildirim seçenekleri aracılığıyla gelen kutunuzun görünümünü ve hissini özelleştirmek için bolca yer vardır. Ayrıca, bir SMS uygulaması için ihtiyaç duyacağınız diğer temel işlevlerin yanı sıra, programlanmış metinlerden yararlanabilir ve sürüş modunu açabilirsiniz.

Bununla birlikte, çoğunlukla, uygulama içinde daha fazla yeteneğin kilidini açmak için kullanıcıların ücretsiz bir Handcent hesabı oluşturmaları önerilir. Örneğin, kaydolup uygulamada oturum açtığınızda, mesajlarınıza bilgisayarınızda veya uygulamanın da yüklü olduğu diğer mobil cihazlarda erişmenizi sağlayan platformlar arası destek sağlayan Handcent Anywhere’e erişim elde edersiniz. Ayrıca, meraklı gözlerden korumak istediğiniz metin sohbetlerini tutabilen sanal bir alan olan Özel Kutu’dan da yararlanabilirsiniz. Bu kısa mesaj uygulamasının belki de en ilgi çekici güncellemesi, ChatGPT ve Google Bard gibi AI botlarının entegrasyonudur. Bu hizmetlere (kişisel ChatGPT ve Google Bard hesaplarınıza bağlı) bir API anahtarı sağlamanız ve bir metin dizisinde yapay zekalarla konuşabilmek için bunları uygulamaya manuel olarak bağlamanız gerekir.

Diğer şeylerin yanı sıra reklamları kaldırmak ve mesajları yedeklemek istiyorsanız, Handcent yılda en az 5,99 ABD Doları karşılığında premium abonelik sunar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow