Anket, insanların tek bir Google hesabından memnun olmadığını gösteriyor

Robert Triggs / Android Otoritesi Google, platformda sahip olabileceğiniz hesap sayısını sınırlamaz. İstediğiniz kadar Google hesabı oluşturabilir ve bunları birbirine bağlayabilirsiniz. Hatta bir Google hesabından diğerine zahmetsizce atlayabilirsiniz. yani anket yaptık Android Yetkilisi okuyucular ve onlara kaç tane Google hesabı olduğunu sordu. İşte insanlar nasıl oy kullandı. Kaç tane Google hesabınız var? Sonuçlar Anketimizde 2.300’den… Okumaya devam et Anket, insanların tek bir Google hesabından memnun olmadığını gösteriyor

Anket, insanların tek bir Google hesabından memnun olmadığını gösteriyor

Robert Triggs / Android Otoritesi

Google, platformda sahip olabileceğiniz hesap sayısını sınırlamaz. İstediğiniz kadar Google hesabı oluşturabilir ve bunları birbirine bağlayabilirsiniz. Hatta bir Google hesabından diğerine zahmetsizce atlayabilirsiniz. yani anket yaptık Android Yetkilisi okuyucular ve onlara kaç tane Google hesabı olduğunu sordu. İşte insanlar nasıl oy kullandı.

Kaç tane Google hesabınız var?

Sonuçlar

Anketimizde 2.300’den fazla oy aldık ve okuyucularımızın çok küçük bir bölümünün bir Google hesabının olmadığını gördük. Seçmenlerin yalnızca %1’i tek bir Google hesabına sahip olmadığını söyledi. Oyların geri kalanı, bir Google hesabına (%25.7), iki Google hesabına (%27.7) ve dört veya daha fazla Google hesabına (%27.7) sahip olduğunu söyleyen katılımcılar arasında neredeyse eşit olarak bölündü. Bu arada ankete katılan okuyucularımızın %17,8’i kendi adlarına üç Google hesabı olduğunu söyledi.

Açık olan şu ki, ankete katılanların çoğunluğunun birden fazla Google hesabı var. Anket makalesindeki yorumlar, insanların neden Google’da birden fazla hesaba sahip olmayı tercih ettiğine daha fazla ışık tuttu.

Yorumların, yorumlarınız

BuDiğerDiğerAdam: Sadece dört köpeğim var ama üç köpeğimin her birinin kendi köpeği var.

Nick V: Farklı organizasyonlarda görev almış biri olarak her biri için ayrı ayrı gmail hesabı tutuyorum ki düzeni sağlayabileyim ve bu görevden vazgeçersem maili bir sonraki kişiye bırakabiliyorum.

Kedi: Her şey için bir ana hesap ve yalnızca e-postalar için ikincil bir hesap kullanıyorum. Maillerimi daha iyi düzenlememe yardımcı oluyor. İkincil Google hesabından bir posta alırsam, bunun önemli olduğunu biliyorum.

John Oliver Abella: 1 ana + 1 yedek + 2 ekstra (ekstra depolama, e-posta ve çoklu oyun hesabı için)

PhaserArray: 11 şifre yöneticimde, ancak eski bozuk şifrelerle birkaç tane daha olabilir.

albin: Yalnızca bir tane saçma sapan Gmail hesabı ve Google ile ticari bir ilişkisi yok, Android için kullanılıyor, Google hizmetlerini siloluyor ve birkaç ücretsiz web sitesi. Google’ın elde ettiği şey, gizlilik kontrolleri altında elinden gelen her şeyi devre dışı bırakan cimri bir mızmızlanma, Firefox’u ve “gerçek ben” kredi kartı kimliğinin önemli olduğu yerlerde daha fazla gizlilik koruyucu uygulama ve platform kullanıyorum.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow