Anket, USB-C’li bir iPhone 15’in bazı Android kullanıcılarını dönüştürebileceğini söylüyor

USB-C özellikli iPhone 15 söylentileri o kadar önemli ki, Android kullanıcılarını bile etkileyebilir. Cep telefonu takas sitesi tarafından yapılan bir ankette SatHücreAnkete katılan Android kullanıcılarının neredeyse yarısı (yüzde 44), bu yılki iPhone 15’in USB-C bağlantı noktasıyla gelmesi durumunda geçiş yapacaklarını söyledi. ABD’de 1.000’den fazla iPhone kullanıcısını ve 1.000’den fazla Android kullanıcısını kapsayan ankette ayrıca iPhone […]

Anket, USB-C’li bir iPhone 15’in bazı Android kullanıcılarını dönüştürebileceğini söylüyor

USB-C özellikli iPhone 15 söylentileri o kadar önemli ki, Android kullanıcılarını bile etkileyebilir.

Cep telefonu takas sitesi tarafından yapılan bir ankette SatHücreAnkete katılan Android kullanıcılarının neredeyse yarısı (yüzde 44), bu yılki iPhone 15’in USB-C bağlantı noktasıyla gelmesi durumunda geçiş yapacaklarını söyledi. ABD’de 1.000’den fazla iPhone kullanıcısını ve 1.000’den fazla Android kullanıcısını kapsayan ankette ayrıca iPhone kullanıcılarının yüzde 63’ünün, USB-C faktörünün iPhone 15’e yükseltme kararlarını etkileyeceğini söylediği belirtildi. tüm Apple cihazları için şarj cihazı ve Apple dışı cihazlarla uyumluluk en önemli faktörlerdir.

AYRICA BAKINIZ:

Apple, Vision Pro ile iyi çalışan bir ‘iPhone Ultra’ piyasaya sürebilir

Avrupa Birliği tarafından kabul edilen ve 2024 yılına kadar tüm telefon ve tabletlerin evrensel olarak uyumlu olmasını gerektiren bir yasa sayesinde Apple, cihazlarını kendi özel Lightning bağlantı noktası yerine USB-C şarjlı olarak üretmek zorunda kalıyor. Güçlü söylentiler, Apple’ın 12 Eylül’deki iPhone etkinliğinin, iPhone’larda USB-C şarjını ilk kez başlatacağı zaman olacağını gösteriyor.

Apple, endüstri standardı olmasına rağmen yıllardır USB-C şarjına geçme konusunda direniyordu. Apple, Lightning’den USB-C’ye geçişin daha fazla e-atık oluşturacağını iddia ederken, AB bunu satın almıyor ve uzun vadede uyumluluk ve birlikte çalışabilirliğin tüketicilere para tasarrufu sağlayacağını, çünkü hepsi için yalnızca bir şarj cihazı satın almaları gerekeceğini söylüyor onların cihazları. Anketin sonuçlarına göre, USB-C’li iPhone, hem Apple hem de Apple müşterileri için iyi bir şey çünkü bu, iPhone 15’e yükseltme konusunda motive edici bir faktör. Hatta Apple, bazı Android müşterilerini de kapabilir. aynı zamanda.

Elbette 12 Eylül’deki Apple etkinliğine kadar bundan emin olamayız ancak söylentiler doğruysa iPhone 15’in Apple hayranlarını (ve bazı Android kullanıcılarını) mutlu edeceği kesin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow