‘Ant-Man and the Wasp’ Paul Rudd, Alamo Drafthouse’un PSA Videosunda Başrolde

30 günden az bir süre kaldı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania sinemalarda gösterime giriyor ve paul rudd sinemaseverler için önemli bir mesajı var. Ve hayır, bu “filmi bozma” türünden bir mesaj değil, daha çok aşina olduğumuz bir şey. Teksas sinema şubesi Alamo Drafthouse, Rudd’un komedi becerilerini geliştirdiği ve potansiyel sinemaseverlere sinemada telefonlarını kullanmamalarını söylediği […]

‘Ant-Man and the Wasp’ Paul Rudd, Alamo Drafthouse’un PSA Videosunda Başrolde

30 günden az bir süre kaldı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania sinemalarda gösterime giriyor ve paul rudd sinemaseverler için önemli bir mesajı var. Ve hayır, bu “filmi bozma” türünden bir mesaj değil, daha çok aşina olduğumuz bir şey.

Teksas sinema şubesi Alamo Drafthouse, Rudd’un komedi becerilerini geliştirdiği ve potansiyel sinemaseverlere sinemada telefonlarını kullanmamalarını söylediği bir video yayınladı. Ayrıca sinemaseverlerden konuşmamalarını istedi ve insanları patron arkadaşlarına karşı kibar olmaya çağırdı. Önemli mesajın yanı sıra, karakterini ve filmini yanlış telaffuz ettikten sonra teleprompterden sorumlu kişileri büyük yazım hataları için çağırdı.

Alamo Drafthouse, güçlü “konuşma ve mesaj atma” politikasıyla tanınır ve suç işleyenleri tiyatrodan dışarı çıkarırdı. Ayrıca, Drafthouse’un Victory Vanguard ödül programının üyesi olmadıkça refakatsiz küçüklerin içeri girmesine izin verilmeyecek bir politikaları da var. Sinema 1997’den beri politikasıyla açık olmuş ve bu politikasını netleştirmiştir. web sitesinde.

Sinema şirketi geçmişte Kevin Bacon, Michelle Yeoh ve M3GAN gibi ünlülerin yer aldığı çok sayıda PSA videosu üretti. Tüm bu videolar şu adreste görüntülenebilir: sinemanın YouTube kanalı. Bu PSA’ların yapımına kaç ünlünün dahil olduğunu düşünürsek, bu sinemanın bu politikayı ciddiye aldığını bilirsiniz.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania hayranların “Multiverse destanı” dediği beşinci Aşamayı açan ilk MCU filmi olacak. Fatih Kang, Disney Plus serisinde tanıtıldıktan sonra ilk film çıkışını yapacak. Loki.

Bu yaklaşan Marvel filmi 17 Şubat 2023’te sinemalarda gösterime girecek.

WGTC, yorum için Paul Rudd’a ulaştı.

Teknory