Anya Taylor-Joy, Mad Max Kadar Vahşileşiyor, Genç Ölümsüz Joe ve Chris Hemsworth ile Yüzleşiyor

Özet George Miller’ın Mad Max: Fury Road ön filmi Furiosa, Mayıs 2024’te Charlize Theron’un ikonik karakterinin kökenlerini açığa çıkarıyor. Anya Taylor-Joy, Furiosa rolünü üstlenecek ve kıyamet sonrası destana taze ve heyecan verici yeni bir bakış açısı getirecek. Hayranlara CCXP’nin Furiosa paneli sırasında kısa bir izleme fırsatı sunuldu ve merakla beklenen bu filme yönelik beklenti büyümeye […]

Anya Taylor-Joy, Mad Max Kadar Vahşileşiyor, Genç Ölümsüz Joe ve Chris Hemsworth ile Yüzleşiyor

Özet

 • George Miller’ın Mad Max: Fury Road ön filmi Furiosa, Mayıs 2024’te Charlize Theron’un ikonik karakterinin kökenlerini açığa çıkarıyor.
 • Anya Taylor-Joy, Furiosa rolünü üstlenecek ve kıyamet sonrası destana taze ve heyecan verici yeni bir bakış açısı getirecek.
 • Hayranlara CCXP’nin Furiosa paneli sırasında kısa bir izleme fırsatı sunuldu ve merakla beklenen bu filme yönelik beklenti büyümeye devam ediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

George Miller’ın yeni ve resmi bir görünümü Mad Max: Öfke Yolu öncesi niteliğinde Sinirli vardı. Mayıs 2024’te prömiyeri yapılacak olan kıyamet sonrası destan, Charlize Theron’un kökenlerine odaklanacak. Öfke Yolu karakterini ancak bu kez Anya Taylor-Joy canlandıracak. Filmin oyuncu kadrosunda geri dönenlerin yanı sıra Chris Hemsworth, Tom Burke ve Daniel Webber da yer alıyor. Öfke Yolu oyunculardan Nathan Jones Rictus Erectus’u, Angus Sampson ise The Organic Mechanic’i canlandırıyor.

CCXP’nin paneli sırasında Sinirli Filmin resmi fragmanı, çevrimiçi olarak yayınlanmadan önce yayınlandı. Warner Bros.. Aşağıdan kontrol edin:

Fragman, filmin başında Taylor-Joy’un uzun, dalgalı saçlarını henüz kesmemiş olan genç Furiosa’yı tanıtırken aksiyon dolu bir destan vaat ediyor (gerçi son çekimde hikaye boyunca bunu yaptığını gösteriyor). Eve dönüş yolunu bulma arayışında, kötü adam Dementus rolünde tanınmayan Chris Hemsworth ile mücadele ederken, aynı zamanda bir çocuğun hayatını korumaya çalışıyor.


Furiosa Fragmanının film Hakkında Ortaya Çıkardığı Her Şey

Genç Ölümsüz Joe, Furiosa A Mad Max Saga-1'de Bir Düşmanla Karşı Karşıya

Bu ilk fragman Sinirlibu nedenle, karakterin çoğuna ilk bakışı ortaya çıkarmanın ötesinde, birçok önemli olay örgüsü ayrıntısını gizli tutuyor. Ancak ekrandaki metinde filmin medeniyetin çöküşünden 45 yıl sonra geçtiği gerçeğinin tanıtılmasının ardından fragman, Furiosa’nın erken yaşamındaki birçok önemli gelişmeye işaret ediyor. Bu, ne pahasına olursa olsun eve döneceğine dair verdiği bir sözü de içerir; ancak bu amacına, 19. yüzyıldaki olaylara kadar ulaşamaz. Öfke Yolu.

İlgili
Furiosa Mad Max Zaman Çizelgesinde Ne Zaman Yer Alacak?

Mad Max zaman çizelgesini çözmek zaten neredeyse imkansız, ancak bazı özet ipuçları izleyicilere Furiosa’nın yan ürünü ne zaman gerçekleşeceğini söyleyebilir.

Görünüşe göre senaryonun büyük bir kısmı Furiosa’nın bir çocuğun hayatını korumasını içerecek. Genç karakter görünüşte bir yarışı kazanmanın ödülü olarak tanıtılıyor ve daha sonra Furiosa tarafından uzaklaştırıldığı görülüyor. Bu, karakterin daha sonra Hugh Keays-Byrne’in eşlerini kurtarmaya çalışırken sergilediği koruyucu içgüdülerin ortaya çıktığını gösteriyor. Öfke Yolu kötü adam Ölümsüz Joe, o filmdeki olaylardan çok daha önce karakterinin bir parçasıydı.

Orijinal 1979’da kötü adam Toecutter’ı da oynayan Hugh Keays-Byrne Deli MaxAralık 2020’de vefat etti.

Sinirli Fragman aynı zamanda Chris Hemsworth’ün yeni kötü adamına da bir bakış sunuyor ancak yarattığı tehdidin kesin doğası henüz bilinmiyor. Ayrıca daha genç bir Ölümsüz Joe da var, ancak yine de giydiği solunum cihazını kullanmaya ihtiyacı var. Öfke Yolu. Sonuç olarak film, olayın bütünsel bir devamı gibi görünüyor. Deli Max Evren bir önceki filmde anlatıldığı gibi olsa da pek çok yüksek oktanlı dönemeç ve dönüşler bol olacak gibi görünüyor.

Kaynak: CCXP/Warner Bros.

 • Sinirli

  Yayın tarihi:
  2024-05-24

  Müdür:
  George Miller

  Döküm:
  Yahya Abdul-Mateen II, Chris Hemsworth, Anya Taylor-Joy

  Türler:
  Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon

  Yazarlar:
  George Miller, Nick Lathouris

  Özet:
  Hain savaşçı Furiosa’nın Mad Max’le takım kurmadan önceki başlangıç ​​hikayesi Mad Max: Öfke Yolu.

  Bütçe:
  168 milyon

  Stüdyo(lar):
  Warner Bros. Resimleri

  Distribütör(ler):
  Warner Bros. Resimleri

  ön bölüm(ler):
  Mad Max: Öfke Yolu

  Bayilik(ler):
  Deli Max

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow