Apple Music Replay, 2022’de en çok hangi şarkıları dinlediğinizi size hatırlatır

Apple Music Replay geri döndü ve bu sefer telefonunuzda izlenebilecek şekilde tasarlandı. Bir kez daha, 2022’de en çok dinlediğiniz sanatçılara, albümlere ve şarkılara genel bir bakış sunuyor. Aslında, Apple Music Replay 2022 deneyimi, en sevdiğiniz parçaların en iyi listesini içeren Şubat ayından beri yayında, ancak şimdi Highlight Reel adlı bir özellikle elden geçirildi. Müzik dinlemek […]

Apple Music Replay, 2022’de en çok hangi şarkıları dinlediğinizi size hatırlatır

Apple Music Replay geri döndü ve bu sefer telefonunuzda izlenebilecek şekilde tasarlandı.

Bir kez daha, 2022’de en çok dinlediğiniz sanatçılara, albümlere ve şarkılara genel bir bakış sunuyor. Aslında, Apple Music Replay 2022 deneyimi, en sevdiğiniz parçaların en iyi listesini içeren Şubat ayından beri yayında, ancak şimdi Highlight Reel adlı bir özellikle elden geçirildi. Müzik dinlemek için harcanan toplam süre, en sevdiğiniz türler ve en çok dinlenen sanatçı, albüm ve şarkı dahil olmak üzere Müzik alışkanlıklarınız hakkında bazı bilgiler içeren bir dizi karttır.

Seninki benimkinden biraz daha farklı olabilir.
Kredi bilgileri: Apple/Stan Schroeder

Şu adresten erişilebilen Vurgu Makarası: replay.music.apple.com, masaüstünde görüntülenebilir, ancak cep telefonunuz düşünülerek tasarlanmış gibi görünüyor. Aslında, onu masaüstümde gördüğümde biraz hayal kırıklığına uğradım: yedi çok mülayim animasyonlu kart ve hepsi bir dakikadan daha kısa sürede bitti.

AYRICA BAKINIZ:

Apple, 2022’nin favori uygulamalarını seçti

Ana ekranda aşağı kaydırırsanız (hem masaüstünüzde hem de telefonunuzda) daha eksiksiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Orada, en çok çalınan ilk 10 şarkınızı, sanatçılarınızı, albümlerinizi, çalma listelerinizi ve istasyonlarınızı göreceksiniz. En altta, 2022’deki en sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir Apple Music çalma listesi olan özel bir “Replay Mix” göreceksiniz.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Apple Watch’ta Yeni Düşük Güç Modunu Nasıl Kullanırım?


Apple Music Replay 2022 önde geliyor 2022’de Spotify Paketlendi, geride bıraktığımız yılda sevdiğiniz müziğe benzer bir genel bakış. Şu anda yalnızca 2021 için Spotify Wrapped’e erişebilirsiniz ve Spotify, yeni Wrapped hub hazır olduğunda kullanıcıları bilgilendireceğini söylüyor.

Teknory