Apple Music yakında Teslas’a geliyor, rapor iddiaları

Tesla, arabaları için tonlarca güzellik içeren bir tatil güncellemesi üzerinde çalışıyor olabilir. bu göre Teslaskop, genellikle Tesla yazılım güncellemeleri hakkında doğru haberler olmadan önce. En son haberlerine göre, Apple Music sonunda Tesla arabalarına geliyor. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Şimdiye kadar Tesla, garip bir şekilde Apple Music’in olmadığı Spotify ve Tidal’ın akış hizmetini […]

Apple Music yakında Teslas’a geliyor, rapor iddiaları

Tesla, arabaları için tonlarca güzellik içeren bir tatil güncellemesi üzerinde çalışıyor olabilir.

bu göre Teslaskop, genellikle Tesla yazılım güncellemeleri hakkında doğru haberler olmadan önce. En son haberlerine göre, Apple Music sonunda Tesla arabalarına geliyor.

Şimdiye kadar Tesla, garip bir şekilde Apple Music’in olmadığı Spotify ve Tidal’ın akış hizmetini destekledi. Doğru, Tesla CEO’su Elon Musk, Apple ile her zaman arası pek iyi değildi, ancak Musk’ın Apple CEO’su Tim Cook ile yakın zamanda yaptığı görüşmeden bu yana iki şirketin yeniden arkadaş olma durumu düzeldi.

AYRICA BAKINIZ:

Tesla, Pepsi’ye ilk Yarı elektrikli kamyonunu teslim etti

Apple Music nihayet Tesla araçlarında ortaya çıkarsa, Apple Music’i diğer hizmetlere tercih eden kişiler için daha uygun bir seçenek olmanın ötesinde ek faydalar anlamına gelebilir. Tidal gibi, Apple Music de Spotify’dan daha yüksek kalitede müzik sunar. Apple Music, müziğin her yönden geliyormuş gibi görünmesini sağlayan bir surround ses türü olan Spatial Audio’yu da destekler. Spatial Audio özellikle bazı Mercedes-Benz arabalarına geliyor, bu yüzden yapılabileceğini biliyoruz.

Ayrıca Tesla’nın entegrasyon olarak Apple Music ile uğraştığını bildiğimiz gerçeği de not edilmelidir. Kasım ayında görüldü gemide Apple Music ile henüz yayınlanmamış bir yazılım çalıştıran bir Tesla Model S arabasında.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Bir Haftada 1.000 Mil Tesla Sürmeyi Öğrendiğim Her Şey


Fazlası var. Tatil güncellemesinde Teslascope’un yeni oyunları da geliyor. Bunların sadece normal oyunlar mı yoksa Steam oyunları mı (Temmuz 2022’de Musk tarafından vaat edilen) olduğu belli değil, ancak Teslascope’un bazı kanıtlar Steam entegrasyonunun “çoğu” araca “yakında” geleceğini.

Tatil için geldiği bildirilen diğer yeni özelliklerin arasında hareket ettirilebilen ve özelleştirilebilen gelişmiş bir müzik çalar, uzaktan ışık gösterisi planlaması ve myQ garaj desteği. Son olarak, birçok araç sahibinin içindeki çocuğu mutlu edecek bir özellik, Tesla’nın “osuruk modu” demenin başka bir yolu olan ve sahiplerinin Tesla’larından osuruk sesleri çıkarmasını sağlayan “Emisyon Modu”nun uzaktan kumandası (mobil uygulama aracılığıyla). .

Teknory