Apple Vision Pro nasıl satın alınır: Ödeme sırasında neye ihtiyacınız olacağına dair bir kontrol listesi

Apple’ın “uzaysal hesaplama” cihazı için ön siparişler Apple Vision Pro, gelecek hafta başla. Tim Cook’un şirket için “yeni bir dönem” başlatacağını vaat ettiği teknolojiye nasıl sahip olacağınızı burada bulabilirsiniz. Apple Vision Pro ne zaman satışa çıkıyor? Apple Vision Pro için ön siparişler şu tarihte başlıyor: apple.com/apple-vision-pro 19 Ocak Cuma günü sabah saat 5’te PT. Apple […]

Apple Vision Pro nasıl satın alınır: Ödeme sırasında neye ihtiyacınız olacağına dair bir kontrol listesi

Apple’ın “uzaysal hesaplama” cihazı için ön siparişler Apple Vision Pro, gelecek hafta başla. Tim Cook’un şirket için “yeni bir dönem” başlatacağını vaat ettiği teknolojiye nasıl sahip olacağınızı burada bulabilirsiniz.

Apple Vision Pro ne zaman satışa çıkıyor?

Apple Vision Pro için ön siparişler şu tarihte başlıyor: apple.com/apple-vision-pro 19 Ocak Cuma günü sabah saat 5’te PT. Apple Vision Pro’yu 2 Şubat Cuma gününden itibaren Apple perakende mağazalarından satın alabilirsiniz.

Apple Vision Pro’nun fiyatı ne kadar?

Apple’ın hem bir M2 çipini hem de cihazın kameralarından, sensörlerinden ve mikrofonlarından gelen girdileri “neredeyse gecikme” elde etmek için işlemeye adanmış yepyeni R1 çipini barındıran en yeni cihazını satın almak için 3.499 dolar gibi muazzam bir ödeme yapmanız gerekecek. – dünyanın ücretsiz, gerçek zamanlı görünümü.” Apple ayrıca kulaklığın göz takip teknolojisinin VisionOS’ta gezinmeyi kolaylaştıracağını da söylüyor.


Kredi bilgileri: Apple

Apple Vision Pro’yu satın almak için neye ihtiyacınız var?

Face ID’li bir iPhone veya iPad

Apple, Apple Vision Pro’nun Light Seal ve kafa bandının “tam uyumunu” belirlemek için kendi Face ID teknolojisini kullanacak. Bu nedenle, Apple Vision Pro’nuzu Apple web sitesinden, Apple Store uygulamasından veya şahsen nereden sipariş ederseniz edin, Face ID’li bir iPhone veya iPad gereklidir. Uygulama aracılığıyla satın alıyorsanız, 11 Ocak’ta kullanıma sunulan en güncel sürüme sahip olduğunuzdan emin olun.

Görme reçetesi (eğer gözlük takıyorsanız)

Gözlük takanlar, daha ticari öncüllerinden (yani Meta Quest ve Quest 2) farklı olarak Apple Vision Pro’nun gözlüksüz olarak takılmak üzere tasarlandığını duymaktan memnuniyet duymalıdır. Bunu başarmak için şirket, özel optik ekler oluşturmak üzere ZEISS ile ortaklık kurdu. Sipariş süreci sırasında soracağınız birkaç soru, optik eklentilere ihtiyacınız olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır ve eğer ihtiyacınız varsa, ödeme sonrasında ABD’li bir göz bakımı uzmanından alınan geçerli bir reçetenin yüklenmesi gerekecektir.

Mağaza içi demoyla satın almadan önce bilgi edinin

Hala Apple Vision Pro’nun bu heyecana değip değmeyeceğinden emin değil misiniz? Cihazın mağaza içi demoları lansman haftasonunda satışa sunulacak. Apple, kayıtların 2 Şubat Cuma günü sabah saat 8.00’de başlayacağını ve demo zamanlarının “ilk gelen alır” esasına göre hafta sonu boyunca geçerli olacağını söyledi.

Bu demo kayıt bağlantılarının nerede bulunabileceği (veya fiziksel olarak bir listeyi imzalamak için mağazaya gelip gelemeyeceğiniz) hakkında hiçbir bilgi yok, ancak bunların en azından Apple web sitesi aracılığıyla bulunabileceğini varsaymak güvenlidir.

Konular
Apple Sanal Gerçekliği

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow