Apple Watch Series 9 şu anda 299 dolara satılıyor

Geçmişteki indirimlerde en yeni Apple Watch’u almayı kaçırdıysanız, şimdi tam size göre. Apple Watch Serisi 9 Yüzde 25’lik indirim sayesinde rekor düşük fiyatına geri döndü. 41mm akıllı saat şu anda 399 dolardan 299 dolara satılıyor. Bu fırsat yalnızca Midnight alüminyum kasaya ve uyumlu naylon spor halkaya sahip modelde geçerlidir. Elma Apple Watch Series 9, geçtiğimiz […]

Apple Watch Series 9 şu anda 299 dolara satılıyor

Geçmişteki indirimlerde en yeni Apple Watch’u almayı kaçırdıysanız, şimdi tam size göre. Apple Watch Serisi 9 Yüzde 25’lik indirim sayesinde rekor düşük fiyatına geri döndü. 41mm akıllı saat şu anda 399 dolardan 299 dolara satılıyor. Bu fırsat yalnızca Midnight alüminyum kasaya ve uyumlu naylon spor halkaya sahip modelde geçerlidir.

Elma

Apple Watch Series 9, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya çıktı ve incelememizde 92 puan aldı. Hatta onu 2024’ün en iyi genel akıllı saati olarak seçtik. Series 9’daki en büyük değişikliklerden biri Double Tap’ın eklenmesiydi. Bu özellik, bir aramayı kapatmak gibi kontrolleri etkinleştirmek için başparmağınızı ve işaret parmağınızı (saat takan elinizde) bir araya getirmenize olanak tanır. Apple Watch Series 9 aynı zamanda ürün yelpazesinde cihaz üzerinde Siri sunan ilk modeldir. Bu değişim, Siri’nin biraz daha hızlı çalıştığı ve saatiniz çevrimdışıyken bile kullanılabilir olduğu anlamına geliyor.

Series 9 akıllı saat, kalp atış hızı monitörü, uyku izleme ve döngü takibi dahil olmak üzere çok çeşitli sağlık özellikleri sunuyor. Ayrıca, ek bir avantaj olarak, Apple Watch Series 9 karbon nötrdür, bu nedenle başka bir cihaz satın alma konusunda kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.

Takip etmek @EngadgetDeals Twitter’da ve Engadget Fırsatları bültenine abone olun En son teknoloji fırsatları ve satın alma tavsiyeleri için.


Apple Watch Series 9 şu anda 299 dolara satılıyor

Teknory