Apple’ın yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarları muhtemelen çok yakında geliyor

Birden fazla kaynaktan alınan raporlara göre Apple bugün yeni ürünlerini duyuruyor. Bloomberg’e göre Mark Gürman ve sızıntı Jon Proser, şirketin 17 Ocak Salı günü bir duyurusu var. Ayrıntılar az, ancak büyük ihtimalle yeni Mac’ler göreceğiz. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Geçen Ekim, Gürman özetlenen Apple’ın muhtemel Mac’i, 14 inç ve 16 inç MacBook […]

Apple’ın yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarları muhtemelen çok yakında geliyor

Birden fazla kaynaktan alınan raporlara göre Apple bugün yeni ürünlerini duyuruyor.

Bloomberg’e göre Mark Gürman ve sızıntı Jon Proser, şirketin 17 Ocak Salı günü bir duyurusu var. Ayrıntılar az, ancak büyük ihtimalle yeni Mac’ler göreceğiz.

Geçen Ekim, Gürman özetlenen Apple’ın muhtemel Mac’i, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’nun M2 tabanlı sürümü de dahil olmak üzere gelecek yıl piyasaya sürülecek. Bununla birlikte, lansmanın Ocak veya Şubat’ta olmasını beklemediğini, bunun yerine en olası duyuru zaman dilimi olarak Mart ayının başına işaret ettiğini söyledi.

AYRICA BAKINIZ:

Apple’ın MacBook’ları nihayet dokunmatik ekranlara sahip olabilir

Yeni Mac’ler muhtemelen 2021’de piyasaya sürülen önceki modellerle aynı görünecek ve en büyük değişiklik, içindeki yeni M2 Pro ve M2 Max yongaları olacak. Gürman’a göre, M2 Max 12’ye kadar CPU çekirdeğine sahip olacak (M1 Max’te 10’dan yukarı) ve en üstteki grafik seçeneği 38 çekirdeğe sahip olacak (32’den).

Yeni bir Mac mini’nin de geliştirilmekte olduğu bildiriliyor ve Apple’ın onu yeni MacBook’larla birlikte piyasaya sürmesi olası. Tasarımın mevcut modelden değişmeden kalmasıyla birlikte bir M2 veya M2 Pro çipiyle gelmesi bekleniyor.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Apple Watch Ultra’nın Acil Durum Sirenini Nasıl Kullanırım?


Bunların hiçbiri resmi değil ve bu noktada Apple’ın haber odası ve Mağaza konuda sessizler. Orada herhangi bir değişiklik görürsek, bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Teknory