Apple’ın Yeni Nesil HomePod’u Bu Yıl Çıkarması Bekleniyor

Ocak ayında Gurman, PowerOn haber bülteninde HomePod halefinin “devrim niteliğinde hiçbir şey” sunmayacağını tahmin ediyor. Tasarımı hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak Apple’ın geçmişi göz önüne alındığında, birinci nesil namlu şeklindeki HomePod hoparlörü ile aşağı yukarı aynı form faktörü bekleniyor. Apple, tıpkı 2021’de şevkli bir makyaj geçiren HomePod mini’de olduğu gibi, bu sefer daha cazip […]

Apple’ın Yeni Nesil HomePod’u Bu Yıl Çıkarması Bekleniyor

Ocak ayında Gurman, PowerOn haber bülteninde HomePod halefinin “devrim niteliğinde hiçbir şey” sunmayacağını tahmin ediyor. Tasarımı hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak Apple’ın geçmişi göz önüne alındığında, birinci nesil namlu şeklindeki HomePod hoparlörü ile aşağı yukarı aynı form faktörü bekleniyor. Apple, tıpkı 2021’de şevkli bir makyaj geçiren HomePod mini’de olduğu gibi, bu sefer daha cazip renk seçenekleriyle şaşırtabilir.

Tek büyük söylenti değişikliğinin, hareketler için dokunmaya duyarlı alanın “güncellenmiş bir kontrol paneli” ile değiştirileceği (üzerinden) yukarıda olduğu bildiriliyor. Bloomberg). Apple’ın Siri etkileşimleri için dokunmaya duyarlı küçük bir ekrana eklenip eklenmeyeceği veya HomePod’un altında halo aydınlatmalı dokunmaya duyarlı bir alana sahip olup olmayacağı belli değil. Silindirik kasanın altında Apple, orijinal modelin içindeki A8 çipini ikinci nesil donanım için şirket içi S8 çipiyle değiştiriyor. Bu, Apple’ın mevcut nesil Apple Watch’a yerleştirdiği çipin aynısı.

Gurman’dan gelen en umut verici bilgi, müşterilerin daha düşük bir fiyat beklemesi gerektiğidir. Orijinal HomePod 349 dolardan başladı ve Apple’ın AirPod’ları gibi ürünlerle yaptığı türden bir pazar sıçraması yapamadı. SlashGear’dan Chris Davies, birinci nesil HomePod hakkındaki incelemesinde onu “şaşırtıcı derecede iyi bir konuşmacı” olarak nitelendirdi, ancak Siri merkezli yeteneklerle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi. Umarız bu sefer statüko değişmiştir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow