Argylle’in Taylor Swift Kitap Teorisi Yönetmenden Kesin Cevap Aldı

Özet Yönetmen Matthew Vaughn kitabı Taylor Swift’in yazmadığını doğruladı Argy içinancak şarkıcının filmin bir kısmına ilham verdiğini kabul ediyor. Argy için Vaughn tarafından yönetilen, Bryce Dallas Howard’ın gerçek dünya casusluğuna bulaşan içe dönük bir romancıyı canlandırdığı bir aksiyon gerilim filmi. Swift hayranları, şarkıcının kitabı kedileri, baklava desenli kazaklara olan sevgisi ve gerçek yazarın çevrimiçi varlığının […]

Argylle’in Taylor Swift Kitap Teorisi Yönetmenden Kesin Cevap Aldı

Özet

  • Yönetmen Matthew Vaughn kitabı Taylor Swift’in yazmadığını doğruladı Argy içinancak şarkıcının filmin bir kısmına ilham verdiğini kabul ediyor.
  • Argy için Vaughn tarafından yönetilen, Bryce Dallas Howard’ın gerçek dünya casusluğuna bulaşan içe dönük bir romancıyı canlandırdığı bir aksiyon gerilim filmi.
  • Swift hayranları, şarkıcının kitabı kedileri, baklava desenli kazaklara olan sevgisi ve gerçek yazarın çevrimiçi varlığının olmaması gibi çeşitli bağlantılar nedeniyle yazdığına inanıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Argy için‘nin Taylor Swift teorisine yönetmen Matthew Vaughn’dan kesin bir yanıt geliyor. Aynı isimli romandan uyarlanan, yıldızlarla dolu yeni film, hayranlarının şarkıcının kitabı takma adla yazdığını iddia etmesiyle son haftalarda Swift’in hayran kitlesinin gündemine oturdu. Teori, bazılarının, kitabı yazan yazar Elly Conway’in internet geçmişinin olmadığını keşfettiği zaman başladı. Argy için. Sonra insanlar Swift’in baklava desenli kazaklar giyme ve satma geçmişini hatırladılar. Swift’in iki İskoç Fold kedisine sahip olması gibi birkaç benzerlik daha Argy için‘nin kahramanı tartışmaları alevlendirdi.

İle konuşmak Yuvarlanan kaya, Argy için yönetmen Matthew Vaughn Taylor Swift’in kitap teorilerine değiniyor. Vaughn, kitabı kimin yazdığını ve filmin Swift’ten nasıl ilham aldığını açıklıyor. Aşağıdaki teorilere verdiği yanıta bakın:

“Ben büyük bir internet adamı değilim ve aslında yanıma gelen kişi kızımdı – bu şöhretin ve internetin gücüdür – ve ‘Bana kitabı Taylor’ın yazdığını hiç söylemedin!’ dedi. Ben de ona bakıyorum, ‘Taylor Swift’in kitabı yazmasından mı bahsediyorsun? Kitabı o yazmadı!’ Ben de gülüyordum çünkü ‘Bu doğru değil! Kitabı o yazmadı!’ Ama kızım buna ikna oldu.”

“Gerçek bir kitap var… ve gerçekten çok iyi bir kitap. Ve kitabı yazan Elly Conway var ama bu Taylor Swift değil. Bunu söylüyorum çünkü Taylor Swift’in sağında, solunda ve ortasında onun kervanına katılmaya çalışan bir sürü insan olduğunu hayal ediyorum ve ben o kulübün bir parçası olmak istemiyorum. Komploları okudum ve dedim ki, vay be, çevrilmemiş taş bırakmıyorlar! Ama bu Taylor Swift değil. Kitabı kesinlikle o yazmadı.”

Argy için Kitap 9 Ocak’ta yayımlandı.


Argylle’in Konusu ve Bir Taylor Swift Bağlantısı Açıklandı

Sam Rockwell bir kedi tutuyor ve Bryce Dallas Howard Argylle'deki karakterleri gibi şaşırmış görünüyor

Vaughn Swift’in yazmadığını iddia ederken Argy içinşarkıcı filme hâlâ bir şekilde ilham verdi. Vaughn, filmde rol alan Scottish Fold kedisinin Argy için Kahramanın arkadaşı Alfie, ailesinin kendi kedisi Chip’tir. Ailesi Swift’s’i izledikten sonra kediyi aldı Bayan Americana Kendi evcil hayvanları Meredith ve Olivia’nın yer aldığı belgesel. Kızları gizlice annelerini Vaughn’un haberi olmadan kediyi evlat edinmeye ikna ettiler ve Vaughn’un ilk uzun metrajlı filmi de yakında çıkacak. Argy için.

Argy için Argylle adındaki bir casusu konu alan romanlarındaki kurgusal olaylar canlanmaya başladıktan sonra kargaşa yaşayan içe dönük bir yazar olan Elly’nin (Bryce Dallas Howard) etrafında dönüyor. Aksiyon gerilim filmi, Sam Rockwell, Henry Cavill, Ariana DeBose, John Cena, Bryan Cranston, Samuel L. Jackson, Dua Lipa ve Catherine O’Hara’nın da aralarında bulunduğu birinci sınıf bir kadroya sahip. Elly’nin dünyası, uluslararası casuslarla, suikastçılarla, uluslararası çatışmalarla ve gerçek hayattaki kaosla uğraşmak zorunda kaldığında, kendi hikayesi gözünün önünde ortaya çıkarken altüst olur.

Vaughn’un aksiyon oyunlarıyla tanındığı gibi Kral Adam filmler ve Kıçını tekmelemekonun yaklaşımı Argy için önceki başarılarla aynı heyecanı ve görsel hikaye anlatımını sunması muhtemel. Bir franchise olma potansiyeline sahip olduğundan, sonuncusunda pek çok şey tehlikede. Ancak bu yalnızca gişede başarılı olması ve eleştirmenler tarafından iyi karşılanması durumunda mümkündür. Vaughn’un arkasında bir dizi başarılı aksiyon-gerilim filmi olsa da yönettiği son dört film aynı kritik başarıyı elde etmekte zorlandı. Argy için film yapımcısının gidişatını değiştirebilir.

Kaynak: Yuvarlanan kaya

Tüm Oyuncuların ve Henry Cavill'in Bir Kedi Tuttuğu Argylle <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/argylle-movie-poster-featuring-the-entire-cast-and-henry-cavill-holding-a-cat.jpg”/>
Argy için

Argylle, yönetmen Matthew Vaughn’un yönettiği bir aksiyon gerilim filmi. film, en son casus gerilim filminin konusunun bir yeraltı örgütünün suçlarıyla örtüşmesinin ardından kendini casusluğun gerçek dünyasına atılan içe dönük bir romancıyı konu alıyor. Argylle’in yıldızlarla dolu bir kadrosu var; bunlar arasında Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Dua Lipa ve Samuel L. Jackson yer alıyor.

Yayın tarihi
2 Şubat 2024

Müdür
Matthew Vaughn
Döküm
Henry Cavill, Ariana DeBose, Sofia Boutella, Catherine O’Hara, Bryce Dallas Howard, John Cena, Dua Lipa, Samuel L. Jackson, Sam Rockwell, Bryan Cranston, Rob Delaney

Değerlendirme
PG-13

Çalışma süresi
135 Dakika

Yazarlar
Jason Fuchs

Stüdyo(lar)
Apple, Cloudy Productions, Marv Studios

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler , Apple

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow