Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito’nun İç İçi Isıtan İkizleri 35 Yıl Sonra Birleşiyor

Özet Schwarzenegger ve DeVito, kült klasik filmin başrol oyuncuları İkizlerGeçtiğimiz günlerde meşhur boy farklarını öne çıkaran bir fotoğrafla tatlı bir buluşma yaşadılar. başlıklı bir devam filminin yavaş gelişmesine rağmen ÜçüzlerSchwarzenegger’in DeVito’ya devam eden desteği, projeye yönelik potansiyel ilerlemeyi gösteriyor. Orijinal yönetmen Ivan Reitman’ın vefatının ardından filmin geleceği Üçüzler Schwarzenegger ve Ivan’ın oğlu Jason Reitman’ın çelişkili […]

Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito’nun İç İçi Isıtan İkizleri 35 Yıl Sonra Birleşiyor

Özet

  • Schwarzenegger ve DeVito, kült klasik filmin başrol oyuncuları İkizlerGeçtiğimiz günlerde meşhur boy farklarını öne çıkaran bir fotoğrafla tatlı bir buluşma yaşadılar.
  • başlıklı bir devam filminin yavaş gelişmesine rağmen ÜçüzlerSchwarzenegger’in DeVito’ya devam eden desteği, projeye yönelik potansiyel ilerlemeyi gösteriyor.
  • Orijinal yönetmen Ivan Reitman’ın vefatının ardından filmin geleceği Üçüzler Schwarzenegger ve Ivan’ın oğlu Jason Reitman’ın çelişkili açıklamaları nedeniyle belirsizliğini koruyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Önceki İkizler başrol oyuncuları Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito yeni bir fotoğrafta tatlı bir buluşmayı paylaşıyorlar. 1988 yılında vizyona giren komedi Doğumda ayrıldıktan sonra yetişkinlikte yeniden bir araya gelen iki beklenmedik çift yumurta ikizinin hikayesini konu alıyor. film, hem Schwarzenegger hem de DeVito’nun çalışmaları kapsamında, yani aksiyon yıldızı ile türün efsanesinin sıra dışı eşleşmesi nedeniyle kısa sürede kült bir klasik ve ikonik proje haline geldi.

Yıllar sonra İkizler ilk kez yayınlandı, Schwarzenegger bir paylaşım kendisi ve eski başrol oyuncusu DeVito arasındaki yeniden birleşme. Schwarzenegger, Instagram sayfasındaki bir gönderide DeVito ve kızı Lucy DeVito ile birlikte ayakta durduğu bir fotoğrafa yer verdi. İki oyuncu arasındaki boy farkı özellikle dikkat çekicidir. İkizlerbirlikte fotoğraflarında görülüyor.

Gönderinin başlığında Schwarzenegger, DeVito’yu şu sözlerle kutladı:Erkek kardeşim!” ve aktörü Broadway’deki son rolü için övüyoruz. Schwarzenegger nazik notunu şu şekilde tamamladı:Tekrar birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.”


Twins 2’ye Ne Oldu?

Twins'in posterinde Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito

Kalıcı etkisinden sonra İkizlerFilmin devamı 2012’de duyuruldu. İkizler 2 inanılmaz derecede yavaş bir gelişme gördü, ancak dokuz yıl sonra, 2021’de yine de bir senaryonun üzerinde çalışıldığı doğrulandı. Aynı yılın ilerleyen saatlerinde, devam filminde Tracy Morgan’ın Schwarzenegger ve DeVito’nun üçlü kardeşi olarak rol alacağı ve devam filminin devam filmi olacağı açıklandı. başlıklı Üçüzler.

Ancak bu oyuncu kadrosundan bu yana muhtemel Üçüzler Yönetmen Ivan Reitman hayatını kaybetti. Ayrılıyorum Üçüzler getiren yönetmen olmadan İkizler hayata, geleceğin devamı akış halinde görünüyordu. 2022’de Schwarzenegger şunu söyledi: Üçüzler Reitman’ın yokluğunda yine de ilerleyebilirdi, ancak Reitman’ın oğlu ve Hayalet Avcıları: Donmuş İmparatorluk ortak yazar Jason Reitman daha sonra aksini öne süren yorumlarda bulundu. Ivan Reitman’ın ölümünden bu yana filmin gelişimiyle ilgili somut haberler eksikti.

İlgili
Her Arnold Schwarzenegger Komedi Filmi, Sıralamada

Arnold Schwarzenegger’in her zaman komedi zevki olmuştur ama oyuncunun hangi mizahi filmleri başarısız oldu ve hangileri izlenmeye değer?

Schwarzenegger’in devam eden onun desteği İkizler rol arkadaşı potansiyeli için iyi bir işaret olabilir Üçüzler. Gönderisi hiçbir şekilde devam filminin yaratılışını doğrulamıyor olsa da, başrol oyuncuları hâlâ birbirlerine karşı heyecan duyuyor ve birlikte çalışma umudu taşıyor gibi görünüyor. Umuyoruz ki Schwarzenegger ve ekibi bunu olumlu bir şekilde teknolojinin geliştirilmesine yönelik bir ilerlemeye dönüştürebilir. Üçüzlerikonik olanın kaybının yasını tutarken bile İkizler Dümenci.

Kaynak: Arnold Schwarzenegger / instagram

ikizler
İkizler

Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito, komedi Twins’de biyolojik annelerini bulmak için bir yolculuğa çıkan iki özdeş kardeş Julius ve Vincent Benedict’i canlandırıyorlar. Hayalet Avcıları’nın yaratıcılarından Ivan Reitman’ın yönettiği 1988 filmi gişe başarısı yakaladı ve Schwarzenegger’e Kindergarten Cop, Junior ve Jingle All The Way gibi daha fazla komedi rolünün kapısını açtı.

Yayın tarihi
9 Aralık 1988

Değerlendirme
PG

Çalışma süresi
107 dakika

Yazarlar
William Davies, Herschel Weingrod, William Osborne, Timothy Harris

Bütçe
15 milyon dolar

Stüdyo(lar)
Evrensel Resimler

Distribütör(ler)
Evrensel Resimler

Teknory