Arsenal – Chelsea 2023 canlı yayını: Canlı WSL’yi ücretsiz izleyin

TL;DR: WSL’de Arsenal-Chelsea maçını ücretsiz izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Kadınlar Süper Ligi’nde her zaman rekabet var ve birçok takım şampiyonluk için mücadele ediyor. Bu sezon da farklı değil; birinciyle ikinci arasında sadece üç puan fark var. Ve bu iki taraf bu hafta sonu mücadele etmek için bir […]

Arsenal – Chelsea 2023 canlı yayını: Canlı WSL’yi ücretsiz izleyin

TL;DR: WSL’de Arsenal-Chelsea maçını ücretsiz izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Kadınlar Süper Ligi’nde her zaman rekabet var ve birçok takım şampiyonluk için mücadele ediyor. Bu sezon da farklı değil; birinciyle ikinci arasında sadece üç puan fark var. Ve bu iki taraf bu hafta sonu mücadele etmek için bir araya geliyor.

WSL’deki Arsenal-Chelsea maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Arsenal-Chelsea maçı ne zaman?

Arsenal ve Chelsea yarın buluşacak 10 Aralık 12:30 GMT Emirates Stadyumu’nda.

WSL’de Arsenal-Chelsea maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Arsenal ile Chelsea arasındaki dev maç BBC Two’da ücretsiz canlı yayınla izlenebilecek BBC iPlayer.

BBC iPlayer coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu güçlü araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem İngiltere’den bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar, böylece BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden bağlanabilirsiniz.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz Steam Arsenal – Chelsea maçı

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu elbette uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce size WSL’de Arsenal-Chelsea maçını izlemek için bolca zaman tanıyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile WSL’de Arsenal-Chelsea maçını ücretsiz izleyin.

Teknory