Artık ABD’de ASUS ROG Phone 7’yi satın alabilirsiniz

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR ASUS ROG Phone 7 ve Phone 7 Ultimate’ı ABD’de satın alabilirsiniz. Telefon temel model için 999 dolardan başlarken, Ultimate 1.299 dolardan başlıyor. Muhtemelen bu, 2023’ün en iyi oyun odaklı akıllı telefonu olacak. oyun telefonlarının niş pazarı, pek çok kişinin düşündüğü gibi yükselmedi. Ancak, mücadeleden bir açık kazanan çıktı: ASUS. […]

Artık ABD’de ASUS ROG Phone 7’yi satın alabilirsiniz

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • ASUS ROG Phone 7 ve Phone 7 Ultimate’ı ABD’de satın alabilirsiniz.
  • Telefon temel model için 999 dolardan başlarken, Ultimate 1.299 dolardan başlıyor.
  • Muhtemelen bu, 2023’ün en iyi oyun odaklı akıllı telefonu olacak.

oyun telefonlarının niş pazarı, pek çok kişinin düşündüğü gibi yükselmedi. Ancak, mücadeleden bir açık kazanan çıktı: ASUS. Donanım, yazılım, özellikler ve kullanılabilirliğin öldürücü birleşimi söz konusu olduğunda, şirketin Republic of Gamers (ROG) telefonları benzersizdir.

Artık Amerika Birleşik Devletleri’nde 2023 serisi ASUS ROG Phone 7 ve Phone 7 Ultimate’ı satın almak mümkün. Daha önce, telefonlar diğer ülkelerde mevcuttu, ancak burada ilk kez bir telefon alıyorsunuz.

Kesinlikle rakipler olacak olsa da, 2023’te ASUS’un öne sürdüğünden daha iyi bir oyun telefonu bulmanız pek mümkün değil. ROG Phone 7 serisinde Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 165 Hz yenileme hızı, en az 12 GB RAM, en az 256 GB dahili depolama, 6.000 mAh pil ve 65 W kablolu şarj (birlikte Kutudaki şarj cihazı!). Gerçekten, ROG Phone 7’nin sahip olmadığı tek şey, yapmanız gereken talihsiz bir fedakarlık olan kablosuz şarj.

ASUS ROG Phone 7 veya 7 Ultimate’ı satın almaya hazır mısınız? ABD merkezli tüm fiyatlandırma, renkler ve depolama varyantları aşağıdadır. Telefon hakkında ne düşündüğümüzü görmek istiyorsanız, ROG Phone 7 Ultimate incelememize göz atın.

Artık ABD’de ASUS ROG Phone 7’yi satın alabilirsiniz

Teknory