Artık Samsung’un eski orta sınıf oyuncuları kararlı Android 13’ü almaya başlıyor

Dhruv Bhutani / Android Kurumu TL;DR Samsung Galaxy A52, kararlı Android 13’ü alıyor. Bu güncelleme görünüşe göre şu anda Rusya ile sınırlı. Samsung, şimdiye kadar istikrarlı Android 13 güncelleme programından etkilendi ve güncellemeyi 2022, 2021 ve 2020 amiral gemilerine benzer şekilde getirdi. Ayrıca, One UI 5 güncellemesinin birkaç orta sınıf telefona geldiğini gördük ve artık… Okumaya devam et Artık Samsung’un eski orta sınıf oyuncuları kararlı Android 13’ü almaya başlıyor

Artık Samsung’un eski orta sınıf oyuncuları kararlı Android 13’ü almaya başlıyor

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

TL;DR

  • Samsung Galaxy A52, kararlı Android 13’ü alıyor.
  • Bu güncelleme görünüşe göre şu anda Rusya ile sınırlı.

Samsung, şimdiye kadar istikrarlı Android 13 güncelleme programından etkilendi ve güncellemeyi 2022, 2021 ve 2020 amiral gemilerine benzer şekilde getirdi. Ayrıca, One UI 5 güncellemesinin birkaç orta sınıf telefona geldiğini gördük ve artık listeye bütçe düzeyinde bir cihaz daha ekleyebiliriz.

SamMobile Galaxy A52’nin şu anda Rusya’da kararlı Android 13 güncellemesini aldığını bildiriyor. Güncelleme, A525FXXU4CVJB ürün yazılımı sürümüyle birlikte gelir ve ayrıca Kasım 2022 güvenlik düzeltme ekini de getirir.

Bu güncelleme, görsel ince ayarlar, bildirim izinleri, Bixby Modları (Rutinlerin yanında) ve bir güvenlik/gizlilik panosu gibi eklemeler getirmelidir.

Güncellemenin diğer ülkelerde ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok, ancak önümüzdeki günlerde ormana inmesini beklemelisiniz. Ziyaret edebilirsin ayarlar > yazılım güncelleme > indir ve kur güncellemenin sizin için mevcut olup olmadığını kontrol etmek için.

Her halükarda, Galaxy A52’nin kullanım ömrü boyunca üç büyük işletim sistemi güncellemesi alması planlanıyor. Telefon geçen yıl Android 12 aldı ve şimdi bu Android 13 OTA, Android 14’ün programlanmış son güncellemesi olduğu anlamına geliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow