Ashes 2023 canlı yayını: The Ashes’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Muhtemelen yılın en büyük kriket yarışması burada ve bu, dünyanın dört bir yanından sadık hayranların The Ashes’ı yayınlamanın en iyi yolunu her yerde arayacakları anlamına geliyor. Yardım edebileceğimiz yer burası. The Ashes’ı dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Küller nedir? The Ashes, sert rakipler İngiltere ve Avustralya arasında […]

Ashes 2023 canlı yayını: The Ashes’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Muhtemelen yılın en büyük kriket yarışması burada ve bu, dünyanın dört bir yanından sadık hayranların The Ashes’ı yayınlamanın en iyi yolunu her yerde arayacakları anlamına geliyor. Yardım edebileceğimiz yer burası.

The Ashes’ı dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Küller nedir?

The Ashes, sert rakipler İngiltere ve Avustralya arasında oynanan bir Test kriket serisidir. Bu yılki serinin ev sahipliğini İngiltere yapıyor.

Bir Ashes serisi geleneksel olarak beş Testten oluşur. Avustralya 34, İngiltere 32 kazandı ve altı seri berabere bitti.

The Ashes 2023’te ne zaman?

Küller arasında yer alacak 16 Haziran ve 31 Temmuz 2023’te

Küller genellikle iki yılda bir gerçekleşir ve İngiltere ve Avustralya sırayla ev sahipliği yapar. Her seri arasındaki boşluk, mevsimsel farklılıklar nedeniyle aslında 18 ila 30 ay arasında olabilir.

2023’te The Ashes’ı nerede izleyebilirsiniz?

İyi haber şu ki The Ashes için pek çok yayın seçeneği var:

 • Avustralya – 9Şimdi (ücretsiz)Foxtel veya Kayo Sports

 • BK — BBC iPlayer (ücretsiz, yalnızca öne çıkanlar), BT Sport (yalnızca öne çıkanlar), ŞİMDİ veya Sky Sports

 • ABD — Sling TV veya Willow TV

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu hizmetlerin çoğunun ücretsiz olmamasıdır.

The Ashes 2023 için eksiksiz yayın haklarına sahip tek ücretsiz hizmet 9Now’dur, yani hizmetle her Testi canlı ve ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Yakalayış? Avustralya dışından bağlanmaya çalışırsanız, 9Now’a erişiminiz engellenir. Bu sinir bozucu coğrafi kısıtlamayı atlamak için bir VPN kullanmıyorsanız.

The Ashes’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim?

Kriket hayranları şanslı çünkü bazı basit adımları izleyerek 2023’te The Ashes’ı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, yani The Ashes’ı dünyanın herhangi bir yerinden kolaylıkla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz:

 1. gibi akış dostu bir VPN için kaydolun ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır)

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. 9Now’a bağlanın

 5. The Ashes’ı dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak oldukça cömert para iade garantisi sunma eğilimindedirler. Bu garantileri kullanarak The Ashes’ı paranız ile taahhütte bulunmadan izleyebilirsiniz. Bu elbette uzun vadeli bir çözüm değil, ancak bu yılki dizilerin çoğunu gerçekten hiçbir şey harcamadan izlemek için yeterli zamanınız var.

Bu sinsi bir numara ama işe yarıyor.

Spor akışı için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) Akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için birkaç nedenden dolayı en iyi hizmet olmaya devam ediyor:

 • Avustralya dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Cömert para iade garantisi, The Ashes’ı izlemek için kaydolabileceğiniz ve dizi bittiğinde yatırımınızı geri alabileceğiniz anlamına gelir. Paranızı hızlı ve kolay bir şekilde geri alabilirsiniz. Sadece unutma.

The Ashes 2023’ü ExpressVPN ile ücretsiz izleyin.

Teknory